Derya Baykal örgü kız çocuklar için hırka anlatım

Derya Baykal örgü kız çocuklar için hırka anlatım

Derya Baykal örgü kız çocuklar için hırka anlatım modellerini sayfamızda yer vermekteyiz. Video anlatımlı örgü modellerimiz içinde yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Yakadan başlamalı örgü hırka modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Model kız çocukları için harika model olduğunu düşünüyoruz. Detaylı anlatımı ile kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Örgü modelleri el işleri arasında çocuk örgüleri sık yapılan örgü grubu içinde yer almaktadır. Bir çok çocuk örgüleri bulunmaktadır. Yelek, bere, atkı ve patik örgüleri çok beğenilen ve örülen örgüler arasındadır. En yeni ve güzel modeller için bizi takip etmeyi unutmayınız. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Derya Baykal örgü kız çocuklar için hırka anlatım

Yakadan başlamalı bebek hırka modeli

3 Yumak ip kullanımı bebe yünü kullanılmıştır.

6 Ay ve 1,5 yaş için kullanılabilir.

5 Adet düğme kullanımı

3 Numaralı şiş kullanımı

Haroşa tekniği, yüzük modeli kullanılmıştır.

Yakadan koltuk altı boyu 14 santim

Yakadan kol uzunluğu 30

Beden genişliği 28 santimç

Etek boyu 32 santimdir.

Model yakadan başlanmıştır. 80 İlmek atalım, haroşa örelim ve ilik açalım ve düğme boyutuna göre ilik açabilirsiniz. Haraşo örerken en son iki ilmeği örmeden devam ediyoruz. Giriş ve çıkışta son iki ilmeği örmeden devam edip beş diş haroşa örelim.

Devamında 15 ilmek örüp artırma işlemi uyguluyoruz. Ve delikler oluşmuş olacak roba kısmını ayırıp artırma işlemi ile devam eden modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü modelleri, hırka modeli ve yapılışı, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Derya Baykal örgü kız çocuklar için hırka anlatım VİDEO ANLATIM.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ