Örgü bebek yelek, hırka ve süveter modelleri-8

Örgü bebek yelek, hırka ve süveter modelleri-8

Örgü bebek yelek hırka ve süveter modelleri oldukça fazla yapılan örgü modelleri arasında yer almaktadır. Örgü grubunun en güzel örnekleri arasında yelek ve hırka modellerinin devamında erkek bebekler için süveter modelleri yer almaktadır.

Örgü süveter modelleri kış aylarının vazgeçilmezi çocuklar ve bebekler için şıklığının dışında oldukça rahat kullanımı olması annelerin tercihinde olmaktadır. Küçük bebekler yeleklerini fazlasıyla çıkartmaktadır. Ama süveter kullanımı bu rahatlığı sunmaktadır. Hırka ve yelek modelleri de yine kış boyunca kullanılan bebek kıyafetleri arasında yer almaktadır. Hırka modelleri mevsim geçişlerinde en kullanışlı bebek kıyafetleri olmaktadır.

Örgü bebek yelek modelleri tığ işi robadan başlamalı olarak uygulanan modeller çoğunlukta olmaktadır. Tığ işi yelek ve hırka modellerine trabzan tekniği uygulanarak farklı detay örnek kurulumu ile yelek modellerine uygulanmaktadır. Şiş örgüleri de yelek modellerinde iki şiş ile modellerde yine yapılan hırka ve süveter örneklerinde daha sık gördüğümüz modeller arasında yer almaktadır.

Bebek örgü modelleri annelerimizin ilgisinin fazlasıyla olduğu örgü modelleridir. Uzun süre kullanışlı olması örgü modellerinin tercihinin artmasını sağlamaktadır. Bebek yelekleri bebek çantalarında eksik olmayan kıyafetlerin başında gelmektedir.

Örgü modelleri, bebek örgüleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü erkek bebek süveter yapımı tığ işi model için linke tıklamayı unutmayınız.

Örgü bebek yelek, hırka ve süveter modelleri-8

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ