Reklam

Derya Baykal tığ ile örülmüş hırka anlatımı

Reklam
Reklam

Tığ işi hırka modelleri oldukça kullanışlı hırkalar hanımlarımızın tercih olmaktadır. Yapılışları kolay olan şıklığı ayrı duran tığ işi hırka modellerini uygulayabilirsiniz. Yaz aylarında salaş ve uzun hırkalar kullanılmaktadır.

Hırka modelleri mevsim geçişlerinde yine kullanılan kıyafetler arasında olmaktadır. Hırka modellerinde el örgüleri fazla tercih edilmektedir. El emeği sevenler örgü modellerinde kendi ördüklerini kullanmayı ayrı sevmektedir.

Örgü hırka modellerinde hırka yapımda ip seçimini mevsime göre seçmekte fayda olacaktır. Kıyafetlere uyumu sizi daha şık gösterecektir. Sayfamızda ayrıca farklı örgü modellerini inceleyebilirsiniz. Bir çok örgü modelin video anlatımı bulunmaktadır. İnceleyerek örgü modellerini uygulayabilirsiniz. Bizleri takip ederek örgü dair bir çok örneği ve modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni ve güzel modellerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Derya Baykal tığ ile örülmüş hırka anlatımı

Tığ işi hırka modeli görsel incelendiği zaman yapımı oldukça kolay model olduğunu görüyoruz. Tekniği ikili trabzan modeli, kutular oluşturulmuş modeldir. Yaz mevsimi için oldukça güzel olacak ve kullanışlı hırka modelidir.

İp seçimini mevsime göre seçmekte fayda vardır.

İpi ve elinize göre tığ seçebilirsiniz.

Model için beden ölçüsünü yapacağınız kişiye göre ölçerek santim olarak yapabilirsiniz.

Tığ işi hırka modeli uzun veya kısa olarak tercih edebilirsiniz. yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi örgü modelleri, örgü ve el işleri, örgü modelleri, hırka hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tığ işi hırka modeli görseli

Sonrakini düzenle 8 Nisan 2020 12:22 am

Reklam

Rasgele Konular

  • Tunus İşi

Tunus işi gül motifi yapımı

Tunus işi gül motifi yapımı birçok alanda kullanabilirsiniz. Örgü modellerinde işinize çok amaçlı kullanabileceğiniz gül… Devamını oku

2 gün önce
  • Çanta

Çok kolay tığ işi çanta yapımı

Çok kolay tığ işi çanta yapımı örgü çantası olarak kullanabileceğiniz. Elinizdeki malzemelerle kısa sürede tığ… Devamını oku

2 gün önce
  • Lif Modelleri

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı görsel çizgileri oldukça güzel olan yapımı kolay lif… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri
  • Tunus İşi
  • Video
  • Video Galeri
  • Videolu Örgü Tarifleri

Tunus İşi Yeni Model ve Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz den… Devamını oku

4 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Kol Kesimi Yapılışı

Merhabalar arkadaşlar sizlerden gelen istek üzerine Tunus İşi Videolu anlatımlara devam ediyoruz. Bu videomuz da Tunus… Devamını oku

4 gün önce
  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı

Tığ işi süper battaniye modeli yapılışı kolay tığ işi örgü modeli arayanların çok beğeneceği harika… Devamını oku

5 gün önce
Reklam