Derya Baykal tığ ile örülmüş hırka anlatımı

Derya Baykal tığ ile örülmüş hırka anlatımı

Tığ işi hırka modelleri oldukça kullanışlı hırkalar hanımlarımızın tercih olmaktadır. Yapılışları kolay olan şıklığı ayrı duran tığ işi hırka modellerini uygulayabilirsiniz. Yaz aylarında salaş ve uzun hırkalar kullanılmaktadır.

Hırka modelleri mevsim geçişlerinde yine kullanılan kıyafetler arasında olmaktadır. Hırka modellerinde el örgüleri fazla tercih edilmektedir. El emeği sevenler örgü modellerinde kendi ördüklerini kullanmayı ayrı sevmektedir.

Örgü hırka modellerinde hırka yapımda ip seçimini mevsime göre seçmekte fayda olacaktır. Kıyafetlere uyumu sizi daha şık gösterecektir. Sayfamızda ayrıca farklı örgü modellerini inceleyebilirsiniz. Bir çok örgü modelin video anlatımı bulunmaktadır. İnceleyerek örgü modellerini uygulayabilirsiniz. Bizleri takip ederek örgü dair bir çok örneği ve modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni ve güzel modellerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Derya Baykal tığ ile örülmüş hırka anlatımı

Tığ işi hırka modeli görsel incelendiği zaman yapımı oldukça kolay model olduğunu görüyoruz. Tekniği ikili trabzan modeli, kutular oluşturulmuş modeldir. Yaz mevsimi için oldukça güzel olacak ve kullanışlı hırka modelidir.

İp seçimini mevsime göre seçmekte fayda vardır.

İpi ve elinize göre tığ seçebilirsiniz.

Model için beden ölçüsünü yapacağınız kişiye göre ölçerek santim olarak yapabilirsiniz.

Tığ işi hırka modeli uzun veya kısa olarak tercih edebilirsiniz. yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi örgü modelleri, örgü ve el işleri, örgü modelleri, hırka hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Tığ işi hırka modeli görseli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ