Reklam

Yatak odası dantel takımları

Reklam
Reklam

Yatak odası dantel takımları dantel denilince ilk aklımıza gelen çeyizler olmaktadır. Çeyizler için oldukça fazla dantel modeli yapılmaktadır. Farklı örnekler ve birbirine benzemeyen ağır ve güzel örnekleri kızlarımızın çeyizleri için annelerimiz tercih etmektedir. Günümüzün şartlarında dantel yapımı biraz ilgi azalsa da bir takımda olsa yine dantelsiz çeyizler düşünülemez.

Tığ işi yatak odası dantel modelleri arasında eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış birçok örnek bulunduğu gibi aynı zamanda yeni, güncel ve modern örneklerde yer almaktadır. Eski ve yeninin birleşip bütünleşmesi ile beraber ortaya şık ve farklı oda takımları ortaya çıkmaya devam etmektedir.

Dantel yatak odası takımları arayan arkadaşlarımıza fikir olacak görselleri yazımızın içinde yer vermeye çalıştık dantel örneklerinde seçim yaparken, kolay ve ağır modeller seçilmektedir. Yeni öğrene arkadaşlarımız basit örnekleri seçerek yapabilirler.

Dantel yapılışı, oda takımları, yatak odası hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel örnekleri için linke tıklayarak bakabilirsiniz.

Yatak odası dantel takımları

Dantel, dantel örnekleri , yatak odası dantelleri ,dantel modelleri,

Dantel denilince zarif beyazlığı simgelemektedir. Günümüzün modasında renkli ip seçimi ile dantel modelleri renkli çalışmaları da yapılmaktadır. Kişinin tercihine ve beğenisine kalmıştır. Simli ipler oldukça güzel örnek seçimi ile yatak odası ve vitrin takımlarında sıkça gördüğümüz dantel modelleri arasındadır.

Sonrakini düzenle 3 Temmuz 2020 6:04 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

24 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.