Reklam

Yeni vitrin dantelleri yapılışı

Reklam
Reklam

Yeni vitrin dantelleri yapılışı sandık çeyizlerinin vazgeçilmezi dantel modelleri her kızın çeyizinde olan harika tığ işi örnekleridir. Dantel modelleri vitrin takımları 24 parça ve masası isteğe bağlı aynı örnekten sehpa modeli de yapılmaktadır. Çeyizlerde tek takım örneğiyle kalınmamaktadır. Farklı örnek seçimi ile vitrin takımı modeli iki takım örülmektedir. Tığ işi dantel modeline göre zor ve kolay örnek çeşidi bulunmaktadır. Çeyiz modellerinde günlük kullanıma kolay örnekler seçilmektedir. Ağır modellerde özel günlerde kullanım için yapılmaktadır.

Son yıllarda çalışan kesim artmasıyla dantel kullanımın yerini hazır modellere bırakmıştır. Hanımlarımız daha kolaylık olduğunu işin dantel modellerini evlerinin bazı kısımlarında tercih etmemektedirler. Dantel modelleri ütü ve kolalamak istediği için uğraşması oldukça zaman aldığından dantel kullanımı büyük şehirlerde azalmaktadır. Köy yerlerinde daha çok tercih edilmektedir. Dantel yapılışları önceki yıllara göre çeyizlerde yapılışı azalmaktadır. Tek model tercih edilip hazır vitrin takımları alınmaktadır. Ütüsü kolay olan pratik kullanıma gidilmektedir.

Vitrin takımları kare ve yuvarlak olarak seçilmektedir. İnce ip kullanımı ile çok güzel olmaktadır. Elinizin sıklığı da oldukça modelde etkili olmaktadır. Örneğin güzel düşmesinde etkisi olmaktadır.

Sayfamızda dantel modelleri oldukça geniş içeriği bulunmaktadır. Farklı en güzel örnekleri bulabilirsiniz. Oda takımları, yatak odası dantel yapılışı, çeyizlik en güzel dantel örneklerini bulabilirsiniz. Linke tıklayıp kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dantel modelleri, vitrin takımları dantel, oda takımı dantel örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Boncuklu yatak odası takımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Yeni vitrin dantelleri yapılışı


Sonrakini düzenle 8 Temmuz 2020 9:24 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

23 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

1 gün önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.