Dikişsiz Aşırı Pratik Bere Modeli

Sadece tek bir teknik ile ortaya bir ürün çıkarmak isteyenler için dikişsiz, çok kolay bir bere modeli ile karşınızdayız. Hemen örüp bitirmek isteyen örgüseverlerin favorisi olacak bu dikişsiz bere modelii beğeninize sunuyoruz.

canimanne.com ailesi olarak Örgü Merakı Youtube Kanalı ile sizlerle buluşturduğumuz bere modelinde hiçbir detay yok. Sade ve sıcacık tutacak bu modeli örüp, kendiniz kullanabileceğiniz gibi küçükten büyüğe herkese de hediye edebilirsiniz.

Modeli yaparken dikişsiz olması için 40cm misinalı örgü şişi kullanıyoruz. Anlatım videomuzda kullandığımız şiş 3 numara. Kullandığınız ipin kalınlığına göre şiş numaranızı değiştirebilirsiniz.

Bu dikişsiz bere modelini küçükten büyüğe herkes için örebilirsiniz. Boyutunu ayarlamak için de ilmek sayılarını düşürmeniz gerekmektedir.

Yetişkinler için 80-90 arası, çocuklar için de 70-80 arası ilmek alarak örmeye başlayabilirsiniz. İpinizin kalınlığından kaynaklanan boyut farklılığı olabilir. Bu nedenle örerken ölçüp, kontrol ederek örmenizi öneririz. Biz anlatım videosunda 8-10 yaş çocuklar için çalıştık ve 76 ilmek ile başladık.

Dikişsiz bere modeli ile ilgili diğer bütün detaylara anlatım videomuzu izleyerek ulaşabilirsiniz. Bunun gibi diğer model ve anlatımlar için Örgü Merakı Youtube Kanalını takip etmeyi unutmayın. Videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak herkese şimdiden kolay gelsin.

Dikişsiz Aşırı Pratik Bere Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ