Reklam

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

Reklam
Reklam

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı V yakalı düğme detayı kullanımı olmayan tığ işi kolay yelek modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Roba kısmından başlayıp dikiş detayı olmayan trabzan modeli ile uygulanan basit ve görselliği güzel olan yelek modeli sizlerin bğenisine sunuyoruz.

Bebek yelekleri örgü modellerinde kış aylarında en çok kullanılan örgü modelleri arasındadır. Özellikle bebek kıyafetlerinde örgü yelek modelleri annelerin vazgeçemediği kıyafetler arasında yer almaktadır. Tığ işi modellerinin dışında şiş örgü ve tunus işi yelek modellerinin video anlatımlı sitemizde bulabilirsiniz.

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı

İstediğiniz ip tercih edebilirsiniz.

3 Numara tığ kullanımı

Yakadan başlanan modeldir.

Yapılışı: Elli beş zincir çekerek başlayalım, ikili trabzan uyguluyoruz, dördüncü zincir içine trabzan yapalım, aynı yuvaya tekrar trabzan yapalım, bir ileriye tekrar trabzan yapalım bir zincir çekip aynı noktaya trabzan yapalım, yan yana on trabzan yapalım, bir zincir aynı yuvaya tekar batalım, arka kısım için yirmi trabzan yapalım, yine kol için on trabzan yapıyoruz ön kısım içinde üç trabzan yapıp fazla gelen zinciri kesebilirsiniz.

Devamında aynı şekilde trabzan ve artırma yaparak ön roba kısmını aynı mantık ile istediğimiz boyuta gelene örelim, roba kısmından sonra örnek kurulumu ve detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Bebek yelekleri, tığ işi bebek yelek modelleri, örgü bebek yeleği hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Dikişsiz tığ işi bebek yelek modeli yapımı VİDEO ANLATIM

Sonrakini düzenle 27 Kasım 2020 11:02 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Örgü Patik Modelleri

Pembe kız bebek patik yapılışı

Pembe kız bebek patik… Devamını oku

1 gün önce
  • Tığ İşi

Tığ işi çok amaçlı örgü modeli yapımı

Tığ işi çok amaçlı… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü Modelleri

Yazlık genç bayan örgü yelek modelleri (hepsi çok güzel)

Yaz aylarında serin gecelerde… Devamını oku

1 gün önce
  • Çanta
  • Çantalar

Kışlık Çanta Modelleri

Örgü bizim için önemli… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.