Dilek ağacı kese lif modeli yapılışı

Dilek ağacı kese lif modeli yapılışı

Dilek ağacı kese lif modeli yapılışı yuvarlak ve uzun modelini sizlerin beğenisine sunmuştuk kese modeli ile takım çalışması seven arkadaşlarımız için güzel lif modeli olacaktır. Çeyizlik takım lif örneği arayan arkadaşlarımız için dilek ağacı modeli kolay ve görselliği güzel olan lif örnekleri arasında yer alacaktır. Lif modelleri youtube kanallarında hanımlarımız tarafından yüklenerek el işi sevenlere faydalı içerik olmaktadır.

Lif modelleri en çok örülen el işleri arasında ilk sırada olmaktadır. Çeyizlerin çok beğenileni ve nişan bohçalarında yer alan lif örnekleri herkesime hitap etmesi ilgiyi arttırmaktadır. Farklı lif örnekleri ve yapılışları için sayfamıza bakabilirsiniz. En yeni tasarım lif örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Dilek ağacı kese lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

Makas

Toplamda beş sıra örerek dilimleri hazırlıyoruz. Devamında beyaz renk ile model kurulumuna başlıyoruz. Yeşil renk ip ile ağacın gövdesini oluşturuyoruz.

Model orta kısımdan başlayıp halka oluşturup içine fıstık dolgusu uyguluyoruz. Aralarda zincir çekip toplamda altı fıstık yapmış olduk, yıldız tekniği ile dilim kısımlarını hazırlıyoruz. 

Kese modeli iki parçadan oluşmaktadır. İki parça birbirine ekleyip el giriş kısmı hazırlanmaktadır. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtuube kanalına teşekkür ediyoruz.

Dilek ağacı kese lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ