Dilimli başak modeli lif yapımı

Dilimli başak modeli lif yapımı

Yeni tasarım dilimli başak modeli lif yapımı harika görselliği olan yapılışı video anlatımlı lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı kolay renk seçeneği geniş olan lif modelidir. Farklı renk ip seçerek lif modelini uygulayabilirsiniz.

Lif modellerinde yeni tasarımları sevenler için sayfamızda geniş örnek seçeneği bulunmaktadır. Modellerimize bakmadan lif seçimine karar vermeyiniz.

El işlerinde tığ işi modellerinde lif modelleri en çok yapılan el işi olmaktadır. Yapılışı kolay ve video anlatımlı olması geniş model seçeneği ile hanımlarımızın çok sevdiği el işleri arasında yer almaya devam etmektedir.

Çeyizlik lif örnekleri ve takım lif modelleri için sayfamıza mutlaka bakmadan karar vermeyiniz. En yeni lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Dilimli başak modeli lif yapımı

Yeni tasarım çok kolay lif modeli

Modelimizde 3 renk ip, 2 numara tığ kullanıldı, siz elinize yatkın tığ ile örün. Oldukça kolay ve çok çabuk biten bir model. İlk bakıldığında şeritler şeklinde renkli buğday başağını anımsatıyor. Örneğimizi şeritler şeklinde, su taşı modeli gibi 16 sıra yapıyoruz. Tabi sizler boyutunu büyütebilirsiniz. Sonrasında aynı rengiyle kenar kısımlarını yaparken diğer şeritle birleştirmemizi de yapıyoruz. Kenar oyası istemeyen bir modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Dilimli başak modeli lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ