Diş Macunu ile Işıl Işıl Lavabo Bataryaları

Diş Macunu ile Işıl Işıl Lavabo Bataryaları

Evlerindeki temizlik ve hijyene son derece önem veren hanımlar, temizlik malzemeleri konusunda ne kadar sınırsız bir seçeneğe sahip olduklarını iyi biliyorlar. Neredeyse her gün farklı bir markanın temizlik yapılacak yere özel temizlik ürünü ile tanışıyoruz. Eskiden tek bir ürün ile banyolar, mutfaklar kısacası ıslak zeminlerin tamamı temizlenirdi. Şimdi ise banyolara özel en az 10 çeşit malzeme var. Lavabolar için ayrı, armatürler için ayrı, fayanslar için ayrı, küvet için apayrı ürünler bunlar. Üstelik kendi aralarında da en az beş farklı işlevi olanlar var. Yani lavabonuzu krem temizleyicinizle ovuyorsunuz, başka bir ürünle lavabonuzdaki kireci temizliyorsunuz. Yine farklı bir temizlik malzemesiyle lavabonuzu çizmeden parlatıyorsunuz.

dis-macunu-ile-isil-isil-lavabo-bataryalari-3

Her evde banyo ve mutfak dolaplarında hatırı sayılır bir yer kaplayan temizlik malzemelerindeki çeşitlilik bazen hepimizi yoruyor olabilir. Her iş ve yer için ayrı malzeme kullanmak hem bütçeye zarar hem de evinizde gereksiz yere fazladan kimyasal ürün bulundurmuş oluyorsunuz.

dis-macunu-ile-isil-isil-lavabo-bataryalari-2

Bu yorucu kalabalığı ara sıra vereceğimiz pratik bilgiler ile az da olsa küçültmeye çalışacağız. Tanıdığınız, bildiğiniz bir temizlik malzemesini aklınızın ucundan geçmeyecek bir yerde kullanabileceksiniz mesela. İşin püf noktaları hepinizi şaşırtacak diye düşünüyoruz.

dis-macunu-ile-isil-isil-lavabo-bataryalari-5

İlginç bilgiler derlemeye karar verdiğimizde karşımıza ilk çıkan şeyi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Banyo ve mutfağınızdaki armatürleri her zaman kullandığınızdan farklı bir temizlik malzemesiyle temizleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Kireç lekeleri oluşan, sabun artığı ve suyla matlaşan musluklarınızı dişlerinizin dostu olan diş macunu ile ovmayı hiç denediniz mi? Biz denedik ve sonuçtan çok memnun kaldık. Herhangi bir farklı uygulama yapmanıza gerek yok, diş macunundan musluğunuzun üzerine damlatıp, uygun bir fırçayla ovacaksınız. Arkasından bol su ile durulayacaksınız hanımlar. İlk günkü gibi parlayan musluğunuzu gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız hanımlar.

dis-macunu-ile-isil-isil-lavabo-bataryalari-1

Sitemizdeki yemek tarifleri ve kendin yap kategorilerimizi mutlaka incelemelisiniz. Beğendiğiniz fikirleri ve sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşarak bize destek verebilirsiniz.

dis-macunu-ile-isil-isil-lavabo-bataryalari-4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ