Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma

Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma

Her kadın daha uzun ve gür kirpiklere sahip olmak ister. Bazılarında bu doğuştan gelen bir güzellik olabilirken bazı kadınların ise kirpikleri çok az ve zayıf olabiliyor. Evde doğal yöntemlerle kirpik uzatma yöntemlerini deneyerek hayalinizdeki kirpiklere ulaşabilirsiniz.

Yanağa düşen gür ve uzun kirpikler artık ulaşılmaz değik. Çoğu kadın ipek kirpik yöntemini deneyip istediği görünüme sahip olabiliyor. Fakat ipek kirpik yönteminin de zararları var. Siz bu tür zararlı işlemler yaptırmak istemiyorsanız doğal yolları deneyebilirsiniz. Doğal yağlar, vazelin, bebek yağı gibi elinizin altında hemen bulabileceğiniz malzemeler ile kolayca kirpiklerinizi uzatabilirsiniz.

Doğal Yöntemlerle Kirpik Uzatma

  • Saç uzatmak için oldukça etkili olan badem yağını kirpik uzatmada da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temiz bir maskara yardımı ile kaş ve kirpiklerinize badem yağını sürekli sürdüğünüzde gürleşip uzadıklarını siz de göreceksiniz. Badem yağı kirpikleri uzatmanın yanında nem dengesini de korumaya yardımcı oluyor.
  • Vazelin son zamanlarda kadınlar arasında oldukça kullanılan bir yöntem. Vazelini temiz bir maskara fırçası yardımı ile kirpiklerinize gözünüzün içine değmeyecek şekilde sürün. Vazelin saç, kaş ve kirpikleri uzatmak için oldukça etkili bir üründür.
  • E vitaminini eczanelerden satın alabilirsiniz. E Vitamini kıl uzatma da etkili bir vitamindir. E vitaminini isterseniz maskaranızın içine isterseniz fırça yardımı ile direk kirpiklerinize sürüp bakım yapabilirsiniz.
  • Son olarak kirpik uzatmak için soğumuş yeşil çayı bir pamuğa damlatın. Daha sonra kirpik ve gözlerinize sürün. Yeşil çay kirpiklerin uzamasını sağlayacak ve besleyecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=semO44Q6374

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ