Doğal Yöntemlerle Yüz Tüyleri Nasıl Yok Edilir?

Doğal Yöntemlerle Yüz Tüyleri Nasıl Yok Edilir?

Kadınların en fazla rahatsız olduğu konulardan biri olan yüz tüyleri doğal yöntemlerle yok edilebilir. Yüz bölgesine ağda, ip, cımbız, lazer gibi acı verici yöntemler uygulamak yerine doğal ve etkili yöntemler ile yüz tüyleri kolayca temizlenebilir.

Özellikle esmer kadınlarda olan ve güneş ışığında oldukça belli olan yüz tüyleri rahatsız edici bir görünüm vermektedir. Kaş tüyleri, bıyık, yanak ve çene altında oluşan yüz tüylerinin kökten çözümü için çoğu kişi lazer tedavisi yapmak gerektiğini düşünür. Fakat geçmişte bu yöntemler yok iken kadınlar doğal yöntemler ile tüylerinden kurtuluyordu. Doğal yüz tüylerini yok etme tarifini düzenli olarak kullandığınız ve sabırlı olduğunuz takdirde sonucu gözle görülür bir şekilde fark edeceksiniz.

Yüz Tüylerini Yok Eden Doğal Tarif

Gerekli malzemeler: Yarım yemek kaşığı hindistan cevizi yağı, kepekli un, su, yeşil çay ve nemlendirici

Hazırlanışı: Bir kap içerisine yüzünüze yetecek kadar kepekli unu ekleyin. Daha sonra üzerine bir miktar su ekleyin. Karışım katı bir halde almalıdır. Bu karışımı maske kıvamında yapmanız gerekir.

Yüz Tüylerini Yok Eden Doğal Tarif

Kullanımı: İlk olarak yüzünüze hindistan cevizi yağını sürün. Bir süre bekledikten sonra hazırladığınız kepekli un karışımını yüzünüze sürün. Daha sonra elinizle yukarı doğru hareketler ile maskeyi ovun. Ovmaktaki amaç kuruyan maskeyle birlikte kılların kökünden dökülmesini sağlamaktır. Daha sonra ise yüzünüze yeşil çayı sürün. Son olarak yüzünüzü durulayın ve nemlendirin. Yüzünüzü nemlendirirken kullanacağınız ürünün içerisinde Linoleik asit içerikli yağların olmasına özen gösterin. Bu yağlar yüzdeki tüy oluşumunu engelleyecektir. Karışımı haftalık olarak veya tüylerinizin çıkma zamanına bağlı olarak düzenli bir şekilde uyguladığınızda kısa süre içerisinde etkisini göreceksiniz.

Yüz Tüylerini Yok Etme Tarifi Videolu Anlatım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ