Düğüm tekniği ile bileklik yapımı

Düğüm tekniği ile bileklik yapımı

Düğüm tekniği ile bileklik yapımı oldukça şık duran farklı renklerde bileklikler yaparak kıyafetleriniz için aksesuar bilekliklerle tamamlamanız harika şıklık olacaktır.

Düğüm tekniği bileklik yapımı video anlatım ile oldukça kolay yapabileceğiniz bit tekniktir.

Gençlerin oldukça çok kullandığı bileklik modellerini anneler sizler yapabilirsiniz. Veya kendi eliniz yatkın ise kendiniz için bir çok bileklik yapabilirsiniz.

Genç kızlarımız içinde yaz boyunca aktivite olarak bileklik yapılışları ile hoş vakit geçirerek el işi becerisini sağlaya bilirler. Arkadaşlarına hediye olarak verebilirler. Farklı kendin yap etkinliklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Düğüm tekniği ile bileklik yapımı

Bot bağcığından bileklik yapılışı

Bot bağcığı renk tercihi sizlere kalmıştır.

İsterseniz makrome ipinden yapabilirsiniz.

Çakmak

Bileklik klips 1 adet

ilk olarak klipsten ucunu bağcığın geçirip 8, 9 santim olarak uzunluk ayarlaya bilirsiniz. Çakmak ile diğer ucunu yakıp yapıştıralım. Dikkatli olmakta fayda var. Sağlamlığını kontrol edip diğer ucunu klipsten geçirelim. Bilek ölçüsü boyunu alıp klipsi açalım ve sonrasında örme tekniğini video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Düğüm tekniği, bileklik yapımı, kendin yap dıy hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Düğüm tekniği ile bileklik yapımı video anlatımlı olarak uygulaya bilirsiniz.

Takı tasarım atölyesi youtube kanalına bu güzel bileklik yapılışı için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ