Canım Anne

Düğünden Önce Uygulanabilecek Harika Bir Diyet

Düğünden Önce Uygulanabilecek Harika Bir Diyet

Evlenme çağına gelen her genç kız, hayatının erkeğiyle bir yola girer ve evlilik hazırlıklarına girer. Düğün hazırlıklarına başlayan her gelin, kilo sorunu varsa kilolarıyla da baş etmek durumunda kalır. Düğünden önce uygulanabilecek harika bir diyet uygulayarak zarif bir gelin olmak sizin elinizdedir. Uyguladığınız diyeti düzenli olarak yapmanız faydanıza olacaktır. Kısa süre içinde etki edecek bir formül olarak, şu içeceklerden birini tercih edebilirsiniz. 10 – 20 adet karanfili 1 litre suyun içinde kaynatıp, düzenli olarak günde en az 3 kez içerek zayıflayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kabuk tarçınları 1 litre su içerisinde kaynatıp, içerisine yarım limon suyu ekleyip tüketebilirsiniz.

Düğünden önce uygulanabilecek harika bir diyet listesi için uzman desteği alabilirsiniz. Kahvaltınızda yağsız ürünleri tercih ederek, sebze ağırlıklı beslenerek diyetinizi destekleyebilirsiniz. Lahana yapraklarını bir miktar su içerisinde kaynatıp içebilirsiniz. Lahana yapraklarını da limonlayıp tüketebilir, zayıflamanızda daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlardan önce zayıflamak istediğinize kesin olarak kanaat getirmelisiniz. İnancınızı kaybettiğiniz an, diyetinizden vazgeçmeniz daha kolay hale gelecektir. Bu durum ise sizi kilolu gelinler arasına sokacaktır. Diyetinizi yaparken şu besinleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır:

  • Domates,
  • Limon,
  • Yeşil yapraklı sebzeler,
  • Yağsız süt ve süt ürünleri vs.

Evde Yapılacak Uygulamalar

Gelin olacak genç kız, kilolarıyla baş etmek için kendine has bir diyet listesi oluşturmalıdır. Düğünden önce uygulanabilecek harika bir diyet  listesinde kesinlikle hazır ve işlenmiş gıdalar bulunmamalı, baharatlı yiyecekler yer almamalı, yağlı ürünler bulunmamalıdır. Doğal, taze ve ızgara türü gıdalar yer almalıdır. Beyaz ete daha fazla ağırlık verilmelidir. Mesela; öğlen yemeklerinde 1 adet haşlanmış patates, 1 parça ızgara veya buharda pişmiş tavuk göğsü, biraz marul tercih edebilirsiniz. Böylece hem sağlıklı bir beslenme gerçekleştirmiş olacak, hem de zayıflamaya başlayacaksınız.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ