Efe yeleği lif modeli yapımı

Efe yeleği lif modeli yapımı

Efe yeleği lif modeli yapımı farklı lif örnekleri arayanlar için oldukça güzel lif modeli olduğunu düşünüyorum. Yelek modelinden lif yapımı oldukça değişik görseller tercih eden takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri günümüzün en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır. Özellikle çeyizler için en güzel ve tasarım lif modelleri yeri almaktadır. Lif modellerine artan ilginin diğer sebebi de video anlatımlı olması örnek seçiminde oldukça fayda sağlamaktadır. Birçok lif modelinin video anlatımlı olması hanımlarımızın işini kolaylaştırmaktadır.

Banyo lif modelleri diğer özelliği hanımlarımızın sipariş alarak el emeklerini kazanç sağlayarak ev bütçesine oldukça fayda sağlamaktadır. En güzel ve tasarım lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Siparişleriniz için oldukça güzel örnekleri keşfedebilirsiniz.

Efe yeleği lif modeli yapımı

Lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Yapılışı: Yedi zincir ile halka oluşturalım halka içine aralarda üç zincir çekerek toplamda üç fıstık yapalım, geri dönelim zincir içine fıstık yapalım üç zincir aynı noktaya tekrar fıstık yapalım, zincir içlerine çift fıstık yapıyoruz. Tekrar dönüş yapalım üçüncü sırada yanlarda çift ortada tek fıstık yapalım, dördüncü sırada üçlü fıstık kapatıyoruz. Yıldız tekniği uyguluyoruz.

Toplamda on bir sıra örelim, sonrasında eksiltme yapıyoruz. Ön yelek formunu verelim, aynı parçadan bir ön örelim sonra arka kısmını örüyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü Merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Efe yeleği lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ