El Emeği Takı Modelleri

El Emeği Takı Modelleri

El emeği, el örgüsü ile yapılan ürünler elbette ki hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir. Bunun içinde bayanlar özellikle de kombinelerine eşlik eden aksesuarları olan takılarını el örgüsü, el emeği olanlardan tercih etmeye başlamıştır. El örgüsü, el emeği takılar oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Tığ ile yapılan takı modelleri olduğu gibi aynı zamanda şiş örgüsü veya iğne oyası kullanılarak yapılan takılarda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ise boncuk, inci, pul gibi materyalleri kullanılarak yapılan el emeği takılar da bulunmaktadır.

Takı yapımı, takılar, kendin yap, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

El Emeği Takı Modelleri

El örgüsü takı modelleri arasında iğne oyası kullanılarak yapılan modeller son zamanlarda oldukça dikkat çekici olmakta ve tercih edilmektedir. İğne oyası ile kenar yapılan fularla ise bu konuda ilk sırada yer almaktadır. Genç yaşlı tüm bayanlar iğne oyası ile yapılan bu takıları tercih etmektedir. Sizlerde kombinelerinizi tamamlayacak ve şıklık katacak olan bu aksesuarları yaparak kullanabilirsiniz.

El örgüsü takı örnekleri arasından bir diğeri ise ince tığ işi örgü ile yapılan küpelerdir. Meyve, çiçek, yaprak gibi motiflerin işlendiği tığ işi küpeler son zamanların favori aksesuarları arasında yer almaktadır. El emeği, el örgüsü ile yapılan bileklik, küpe, fular, kolye gibi takı ve aksesuarları hem günlük hayatınızda hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birçok model ve örnek için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ