El Örgüsü Bayan Şapka Modelleri

El Örgüsü Bayan Şapka Modelleri

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez parçalarından biri de şapkalardır. Değişik renklerde, modelde, süslemeli, boncuklu, incili o kadar farklı tarzda şapka modelleri mevcut ki sizde kendi tarzınız yansıtacak bir şapka çok rahatlıkla örebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli model de şapkalar mevcuttur. Renkli, cıvıl cıvıl olmak isteyen bayanlar için değişik renklerde ve modellerde şapka seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Klasik tarz da kombinler için daha çok kesin hatları olan süslemeli şapkaları tercih edebilirsiniz. Daha spor giyiniyorsanız eğer bere tarzındaki şapkalar sizin için uygun olacaktır. Her tarza ve her yaşa uygun birbirinde şık şapka modellerimizi inceleyebilirsiniz.

El örgüsü şapkalar hazır alınan şapkalara göre daha sıcak tuttuğu her kadın tarafından bilinmektedir. Bu yüzden de hazır ürünlerden ziyade kadınlar örgü şapkaları tercih etmektedir. Ancak ördüğünüz ipin kalitesi önemlidir. Pamuklu ve yumuşak iple örülen ürünlerden daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Sentetik ipler almamaya özen göstermelisiniz. Isıtma açısından olumsuz olacağından tercih edilmemelidir.

    El örgüsü bayan şapka modelleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Tek renk düz örülen modeller olduğu gibi iki üç rengin aynı anda kullanıldığı renkli modellerde mevcuttur. tek renk düz şekilde örüp daha sonra üzerini çiçek, yaprak motifleri ile süsleyerek hareket katabilirsiniz. Veya birden çok rengi bir arada kullanarak da daha renkli bir şapka elde edebilirsiniz. Şişle örülen şapka modelleri olduğu gibi, tığ işi şapka modelleri de mevcuttur. Şiş ile örgü bilmeyen bayanlar için alternatif olarak tığ işi şapka modelleri de vardır. Öreceğiniz şapkanın sizin enerjinizi, tarzınızı, farkınızı yansıtmasına dikkat etmelisiniz. Giyeceğiniz kombinlerle uyum içinde olması önemli bir detaydır.

El örgüsü bayan şapka örnekleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işi başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli istediğiniz renk bir iple örmeye koyulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ