Reklam

El Örgüsü Bebek Hırkaları

Reklam
Reklam

Hazır olarak örülen birçok kıyafet olmasına rağmen el örgüsünün modası halan daha devam etmekte ve gün geçtikçe de değer kazanmaktadır. Yetişkinler için birçok örgü modeli, örneği bulunduğu gibi bebekler, çocuklar içinde örgü parçalar bulunmaktadır.

El örgüsü bebek kıyafetleri oldukça çeşitlidir. Örgüden yapılmış kazaklar, yelekler, hırkalar, patikler, battaniyeler ve daha birçok parça ve model bulunmaktadır. Hazır olarak alınabilecek ürünler fazla olmasına karşın örgü parçalara olan düşkünlük giderek artmaktadır. Bunun içinde hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetlidir. En değerli varlıklarımız olan minik bebeklerimiz içinde en iyisini ister ve yaparız.

Bebek örgüleri, hırka örgüleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

El Örgüsü Bebek Hırkaları

Erkek bebekler için örülen hırkalarda daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert, siyah, turkuaz gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebekler için yapılan hırkalarda ise daha çok pembe, pudra, krem, mor, kırmızı gibi tonlar daha fazla tercih edilmektedir. Bu renkleri tek renk olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Ebruli veya sakallı, simli iplik gibi farklı ip türlerini de kullanarak şık ve farklı hırkalar örebilirsiniz.

Hırka modelleri arasında kapüşonlu olan modeller olduğu gibi kapüşonsuz modeller de vardır. Sizin hoşunuza hangisi gidiyor ve hangi modeli beğeniyorsanız onu tercih ederek örebilirsiniz. Örgü bebek hırkaları daha çok şiş örgüsü ile yapılmaktadır. İster düz, desensiz ve sade olarak örebilir veya desenli olarak tercih edebilirsiniz.

Sonrakini düzenle 7 Mart 2021 12:07 am

Reklam
Paylaş

Tüm Yorumlar

Rasgele Konular

  • Lif Modelleri

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

Yeni lif modeli seher… Devamını oku

17 saat önce
  • Tığ İşi

Popcorn motif modeli yapılışı

Popcorn motif modeli yapılışı… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Bayan Yelek Modelleri

Gelin yeleği yelpaze modeli yapılışı

Gelin yeleği yelpaze modeli… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

Bayan Hırkası Modelleri

Örgü modasında tığ işlerini… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.