Reklam

El Örgüsü Bebek Patikleri

Reklam
Reklam

El örgüsü ile örülen parçalar tektir ve size özeldir. El emeği olduğu içinde hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir. Günümüzde el örgüsü olan kıyafetlere olan düşkünlük ve ilgi giderek artmış ve artmaya da devam etmektedir. Özellikle de bebekler için renk renk iplikler, modeller, örnekler kullanarak şık ve farklı parçalar elde edilmektedir. El örgüsü kazaklar, hırkalar, yelekler, battaniyeler, patikler ve daha nice farklı ve özgün parçalar bulunmaktadır.

El Örgüsü Bebek Patikleri

Tığ işi örgü ile yapılan bebek patiklerin yanı sıra aynı zamanda şiş örgüsü ile yapılan patikler de bulunmaktadır. Siz hangi örgüde daha başarılı iseniz onu tercih ederek örebilirsiniz.

Bebek patik modelleri oldukça çeşitlidir. Kız bebekler için yapılan bebek patiklerin de daha çok pembe, pudra, krem, beyaz, yeşil, mor gibi daha canlı renkler kullanılırken; erkek bebek patiklerin de ise daha çok beyaz, krem, siyah, lacivert, bordo, turkuaz gibi daha durgun renkler tercih edilmektedir.

Patik örnekleri arasında tek renk ile yapılan modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Bunun yanı sıra ise simli, ebruli iplik gibi farklı ip türlerini de kullanarak şık ve farklı bebek patikleri yapabilirsiniz.

Görselleri takip ederek fikir sahibi olabilir ve istediğiniz modeli seçerek beğendiğiniz renk ile örmeye başlayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Sonrakini düzenle 8 Mart 2021 10:36 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Lif Modelleri

Yeni lif modeli seher yıldızı yapılışı

Yeni lif modeli seher… Devamını oku

17 saat önce
  • Tığ İşi

Popcorn motif modeli yapılışı

Popcorn motif modeli yapılışı… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Bayan Yelek Modelleri

Gelin yeleği yelpaze modeli yapılışı

Gelin yeleği yelpaze modeli… Devamını oku

2 gün önce
  • Örgü Modelleri

Bayan Hırkası Modelleri

Örgü modasında tığ işlerini… Devamını oku

2 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.