El Örgüsü Bebek Şapkası Modelleri

El Örgüsü Bebek Şapkası Modelleri

    Örgü şapkalar kış aylarında bebek için kullanılmaktadır. Hazır alınan şapkalara göre daha fazla ilgi görmektedir. Çünkü örgü şapkalarda daha fazla seçenek ve çeşitlilik vardır. Her geçen sezon bu modellere yenileri eklenmekte ve çok şık, tarz şapka modelleri ortaya çıkmaktadır. Muhteşem göz alıcı desenlerde birbirinden farklı erkek ve kız şapka modelleri sitemizde mevcuttur. Kız bebek şapkaları çoğunlukla pudra ve pembe tonlarda yapılır ve üstüne değişik figürlerde motifler işlenir. Çiçek desenli, fiyonk motifli, meyve figürleri ile süslene birden çok farklı çeşitte şapka modelleri mevcuttur. Erkek bebekleri için ise daha çok mavi ve beyaz tonlarda şapka modelleri tercih edilir ve hayvan figürleri ile süslenmektedir. El becerisi olan bayanların rahatlıkla yapabileceği kolaylıkta bir çok örgü şapka modelimize sitemizden ulaşabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Bebek şapkası modelleri arıyorsanız görsellerimize göz atabilirsiniz. Tığ ile yapılan modeller olduğu gibi şiş il yapılan şapka modelleri de vardır. Her ikisi de bayanlar tarafından sıklıkla örülmekte ve tercih edilmektedir. Kız bebekler için yapılan şapka modellerinde genellikle çiçek ve yaprak figürleri dikkat çekmektedir. Örme şapkalara pon pon eklenerek             de hareketlilik katılmaktadır. Şapkanın şıklığına şıklık katmak için önemli bir detaydır. Tığ ile yapılan şapkalar şiş ile yapılan şapkalara göre daha narin daha şık ve gösterişli durmaktadır. Bu yüzden bu sezon tığ ile yapılan bebek şapkası örnekleri daha fazla rağbet görmüştür. Tığ ile yapılan şapkaların kenarlarına üstüne yine tığ ile yapılan motifler yerleştirilerek hareketlilik katılmıştır.

    Tığ işi bebek şapkaları hem şık hem gösterişli hem de kullanışlı olması açısından kadınlar tarafından yılın en trend örgüleri olmuştur. Sizde sitemizde yer alan tığ işi şapka örneklerine göz atabilir istediğiniz beğendiğiniz modeli zevkle örmeye koyulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ