El Örgüsü Bluz Modelleri

   Kadınlar örgü modelleri, parçaları kombinelerinde kullanmayı sıklıkla tercih etmeye başlamışlardır. El işi örgülere olan ilgi, alaka gün geçtikçe artmaktadır. Artan talebin doğrultusunda da yeni modeller, çeşitler ortaya çıkmıştır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller, parçalar sizinde kombinelerinize renk katacaktır.

Bluzlar kadınların kombinelerinde sıklıkla kullandığı parçalardan biridir. Hazır olarak satılanları olduğu gibi örgü modelleri de mevcuttur. Son zamanlarda örgü parçalar daha sıklıkla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Kadınlar girdikleri ortamda dikkat çekmeye, beğenilmeye bayılırlar. Örgü modeller ise tektir ve size özeldir. Bu yüzden girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmek için fazlasıyla yeterli olacaktır

  Tığ işi bluzlar hem günlük kullanım için hem de özel davetlerde kullanmanız için farklı modeller de örülmektedir. Günlük kullanılan modeller daha çok spor ve rengarenk iplerle örülürken, özel davetler için örülen bluzlar daha çok dantel motifli olup daha narin, simli iplerle örülmektedir.

Tığ işi bluz desenleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tığ işi bluzlarınızı tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi kullanarak da rahatlıkla şık modeller, desenler elde edebilirsiniz. Tığ işi bluzların daha çok dantel olanları ağırlıklı olarak kullanılmaktadır.

Tığ işi bluz örnekleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri yakından inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kalın iplerle örülen kışlık bluz modelleri olduğu gibi ince iplerle örülen daha çok dantel desenlerin tercih edildiği yazlık modeller, örnekler de vardır.

  Tığ işi bluz yapımı aslında gözüktüğü kadar zor değildir. Tığ işi örgüyü bilen tüm bayanlar rahatlıkla örebilir. Resimli anlatımlı görsellerimizi takip ederek ve inceleyerek rahatlıkla sizde kendinize birbirinden şık bluzlar örebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ