El Örgüsü Çantalar

El Örgüsü Çantalar

   Örgü bizim hayatımızın her köşesinde olmayı çok iyi bilmiştir. Çeyizlik eşyalardan, giyim sektörüne, ev dekoruna kadar her alanda kullanılmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış eski model de örgü modeller olduğu gibi modern yeni ortaya çıkmış güncel örgülerde mevcuttur. Bu modellere her yeni gün yenileri eklenmektedir. Sürekli gelişen değişen sektörlerin içinde örgü de kendini göstermektedir. Özellikle de son zamanlarda tekstil, giyim sektöründe fazlasıyla etkili olmaya başlamıştır. Örgü kazaklar, yelekler, montlar, şallar, atkılar hatta örgü çantalar bile yapılmaya, örülmeye başlanmıştır. Kadınlar kombinelerinde farklılığı ve şıklığı aradığı için örgü modellerde tek ve kişiye özel olduğu için çoğu kadın tarafında fazlasıyla rağbet görmektedir. Kadınlar girdikleri ortamlarda dikkat çekmeyi ve şık olmayı sevdikleri için kombinelerinde örgü parçalara da yer vermeye özen gösterirler.

Kombinelerimizin önemli parçalarından biri de hiç şüphesiz ki çantalarımızdır. Hazır alınabilecek binlerce çanta modeli olduğu gibi son sezon da örgü çantalarda fazlasıyla kullanılmaya ve rağbet görmeye başlamıştır. Örgü çantalar birçok farklı modelden oluşmaktadır. Büyük boy çantalar örüldüğü gibi küçük boy el çantaları da örülmektedir.

Kombinelerinize ve kıyafetlerinize uyumlu olacak modelleri seçerek örmeye koyulabilirsiniz. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak renkli çantalarda elde edebilirsiniz. Veya tek renk örerek üstünü çiçek, yaprak gibi motiflerle süsleyebilir, renk katabilirsiniz. Aynı zamanda inci, boncuk kullanarak daha şık çantalar elde edebilirsiniz. Renkli çantalar örerek günlük kombinelerinizde kullanabilir, daha klasik renklerde ve modeller de örerek özel davetlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sizde örgü çanta modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Dilediğiniz modeli seçerek istediğiniz renkte örebilirsiniz. Simli iplerle de örebilir, çantalarınıza ışıltı şıklık katabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ