El Örgüsü Ev Botu Modelleri

El Örgüsü Ev Botu Modelleri

El Örgüsü Ev Botu Modelleri

El örgüsü ile yapılan parça ve modellere her geçtiğimiz sene yenileri eklenmektedir. Bu eklenen parçalardan olan ev botlarının her geçtiğimiz gün yeni model ve örnekleri ortaya çıkmaktadır. Soğuk kış günlerini sıcacık geçirmenizi sağlayacak olan ev botlarını örmek sandığınız kadar zor değildir. El becerilerinizi kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şişle yapabileceğiniz gibi aynı zamanda tığ işi örgü ile yapılan el örgüsü ev botu modelleri bulunmaktadır.

Ev botu örnekleri arasında tek renk ipliğin kullanıldığı modeller olduğu gibi aynı zamanda iki veya daha fazla rengin bir arada kullanıldığı modellerde bulunmaktadır. El örgüsü ev botunuzu sade ve düz şekilde örebileceğiniz gibi aynı zamanda desenli ve daha ağır modelleri de tercih edebilirsiniz. Ancak ev botunu ördüğünüz botun rengi kadar ipliğin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Uzun süre sorunsuz ve sağlam bir şekilde kullanmak istiyorsanız mutlaka kaliteli ve pamuklu ipleri tercih ediniz.

Yeni ev botu modelleri arayanlar sitemizde yer alan resimli anlatımlı görselleri inceleyerek karar verebilirler. Kendiniz için ev botu örebileceğiniz gibi eşiniz veya çocuklarınız içinde rahatlıkla örebilirsiniz. El örgüsü ev botunu süslemek için ise ponpon, püskül kullanabilir veya ince tığ işi örgü ile motifler yaparak ekleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra ise inci, boncuk, kurdele gibi materyalleri kullanarak da şık ve farklı ev botları elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ