El Örgüsü Motifli, Püsküllü Televizyon Battaniyesi

El Örgüsü Motifli, Püsküllü Televizyon Battaniyesi

Soğuk kış günlerinin gelmesi ile beraber kış akşamları yapılan televizyon keyifleri de uzamıştır. Ailece güzel bir film eşliğinde vakit geçirmek soğuk kış akşamlarının en ideal aktivitelerinden biridir. Bu keyifli aktivitenizi sıcacık battaniyeler içinde gerçekleştirmek istemez misiniz? Televizyon battaniyelerinin hazır olarak alınabilecek olanları oldu gibi el örgüsü olanları da vardır. Son zamanlarda el emeği ürünlere verilen değerin artması beraber örgü battaniyelere olan ilgi de artmıştır.

   El örgüsü battaniyeler birçok farklı çeşide sahiptir. Tek renk ile örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı, aynı zamanda ebruli, iplikler ile yapılan battaniyeler de vardır. Siz rengini kendi zevkinize ve tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ördüğünüz battaniyelerin rengi kadar ipliklerin kalitesi de önemlidir. Eğer yaptığınız ürünlerden memnun kalmak ve uzun süreli kullanmak isterseniz kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu olan ipleri tercih etmelisiniz.

Battaniyeler büyük parçalardan oluştuğu için bütün şekilde örmek oldukça zordur. Bu yüzden ya parçalar halinde ya da motifleri birleştirilmesi tekniği ile yapılan modelleri tercih edilmektedir. Son zamanlarda özellikle de el örgüsü motifli battaniyeler sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Motifleri tek tek örüp daha sonra birleştirerek oldukça şık battaniyeler elde edebilirsiniz.

Bütün şekilde örülmeyip motif motif yapıldığı için her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. Sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Motiflerin her birini farklın renk yapabileceğiniz gibi aynı renklerde yaparak da birleştirebilirsiniz

Motifli battaniyelerinizin daha şık olmasını isterseniz kenarlarına püskül yapabilirsiniz. Püsküller son zamanlarda oldukça sıklıkla kullanılmaktadır. Sizlerde püskülün şıklığından yararlanarak battaniyelerinize fark ve şıklık katabilirsiniz. Motifli ve püsküllü televizyon battaniyeleri bu seneye damgasını vuracak gibi gözüküyor.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ