Canım Anne

El Örgüsü Uzun ve Püsküllü Yelek Modelleri

El Örgüsü Uzun ve Püsküllü Yelek Modelleri

El örgüsü uzun ve püsküllü yelek modelleri kullanışlı yelek örgü modelleridir. Hanımlarımızın uzun yelek modellerini daha sık kullanmaktadırlar. Tayt üzerine sıkça tercih edilen uzun yelek modellerinin birçok görsel resimlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

El örgüsü ile yapılmış parçalar son zamanlarda kombinelerde sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Kullanımı arttıkça da yeni modeller ve çeşitler ortaya çıkmıştır. El örgüsü ile yapılan birçok farklı kombine parçası mevcuttur. Örgü yelekler, hırkalar, kazaklar, şallar ve daha birçok farklı parça mevcuttur. Örgü ürünler tektir ev size özeldir. Bu yüzden giyiminde ve kombinelerinde farklı olmayı seven bayanlar için oldukça kullanışlıdır.

El Örgüsü Uzun ve Püsküllü Yelek Modelleri

Son zamanların en çok kullanılan kombine parçalarından biri olan yeleklerin hazır olarak satılanları olsa da son zamanlarda el örgüsü ile yapılan modelleri çok daha fazla ilgi ve rağbet görmeye başlamıştır.

  El örgüsü yelek modelleri  çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk kullanılarak örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanarak örüldüğü modeller de vardır. Hem günlük hayatta kullanmak hem de özel davetlerde kullanmak için farklı modelleri ve çeşitleri mevcuttur. Klasik kesimli ve klasik renkler ile örülen yelekleri özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi renkli iplikler ile örülen salaş modelleri de günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

El örgüsü yeleklerin bele kadar olan kısa modelleri olduğu gibi dize ve ayak bileğine kadar uzanan uzun modelleri de vardır. Uzun modellerini pantolonlarla kombine ederek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

El örgüsü uzun yelek modelleri arasında ince iplikler ile örülen yazlık modelleri olduğu gibi daha kalın iplikler ile örülen kışlık modelleri de vardır. Ördüğünüz yeleklerin alt kısmına püsküller yaparak oldukça şık ve farklı bir model ortaya çıkarabilirsiniz. Uzun ve püsküllü yelek modelleri bu sezona damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Birbirinden şık ve farklı yelek modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ