El Yapımı Klozet Takımı Modelleri

El Yapımı Klozet Takımı Modelleri

El örgüsü, el yapımı ile yapılmış çok güzel parçalar mevcuttur. Evlerinde farklılığı ve örgü parçaları kullanmayı seven bayanlar için farklı fikirler vardır. Örgü geçmişten günümüze kadar varlığını devam ettirmeyi çok iyi bilmiştir. Günümüzde de halen daha değerini ve önemini kaybetmemiş aksine daha da değer kazanmıştır. Örgü çeyiz sandıklarımızı süslediği gibi çeşitli sektörlerde de ağırlıklı olarak kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Giyim sektöründen çok fazla rağbet görmeye başlayan örgü parçalar ev dekorunda da fazlasıyla kullanılmaya başlamıştır. Evimizin her yerinde örgü parçalara rastlamak mümkündür. Banyolarımız, mutfaklarımız için birbirinden şık fikirler mevcuttur. Her geçen günde yeni modeller ortaya çıkmaktadır.

Klozetleriniz için çok şık takımlar örebilirsiniz. Bunlara örnek olacaklar arasından birkaçı ise aşağıdaki gibidir:

  1. Papatya, çiçek motifli olan takımlar son zamanlarda fazlasıyla tercih edilmektedir. Parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller daha ağırlıkta olduğu gibi bütün şekilde örülen takımlar da mevcuttur.
  2. Tek renk takımlar örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak çok şık takımlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda son sezonda moda olmuş tüylü, kirpi iplerle örülmüş klozet takımları örebilirsiniz.
  3. Penye iplerle örülen takımlarda çok fazla tercih edilmektedir. Sizde beğendiğiniz renkleri seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Örgünün şıklığını evinin her köşesinde görmeye bayılan bayanlar için bulunmaz bir fırsattır. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basit ve eğlencelidir. Hayvan motifli olan takımları da tercih edebilirsiniz. Hem daha modern hem de daha şirin gözükmesi için iyi bir tercih olacaktır. Evlerinde farklılığı seven bayanlar rahatlıkla uygulayabilirler.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ