Elbise kese lif modeli yapımı

Elbise kese lif modeli yapımı

Elbise kese lif modeli yapımı kese lif modellerini sevenler için elbise şeklinde güzel bir lif çalışması sizleri bekliyor. Kız çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan lif modelleri hanımlarımızın da en sevdikleri el işleri arasında yer almaktadır.

Lif modelleri farklı olarak bir çok çeşit, model olarak tasarımlar yapılmaktadır. Sizler için de en güzeli ve şık lif örneklerini değerli takipçilerimiz için yayımlamaya devam ediyoruz.

Banyo lif modellerinden sipariş alan hanımlarımızı için elbise kese lif modeli oldukça sipariş getireceğini düşünüyorum. Farklı lif örnekleri için canimanne.com sayfamızı veya yazımızdaki linklere tıklaya bilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça faydalı olacaktır. İstediğiniz lif ipin tercih edebilirsiniz. Elinize yatkın tığ seçimi örerken daha rahat edebilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Elbise kese lif modeli yapımı

Elbise kese lif modeli detayları ve yapılışı

Merhaba elbise şeklinde kese lif için 4 renk lif ipi kullanılmıştır.

2 Numara tığ kullanımı tercih edilmiştir.

Etek uçlarından başlayarak çiçek modelini kurdum yukarı doğru eksiltme yaptım sonra kolları da yanlardan ekleyerek tamamladım aynı parçadan 2 tane yaptım arkaya gelen parçanın yaka kısmına çiçek yapılmıyor ön kısmın yakasına da çiçek yapılıyor yakayı yaparken omuzlardan ekledim kenar oyasını yaparken de 2 parçayı birbirine ekleyerek lif modelimizi tamamladım.

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Elbise kese lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan uygulaya bilirsiniz.

Nezihe gözütok kanalına bu güzel lif modeli için kendisine çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ