En Güzel Aşk Filmleri

En Güzel Aşk Filmleri

En güzel aşk filmleri arayanlara özel gelmiş geçmiş en duygusal ve sevgi dolu aşk filmlerini hikayeleri ile birlikte hazırladık.

Aşk filmleri genellikle çiftlerin birlikte izlediği, aşk acısı çekenlerin izlediği veya yalnız kişilerin izlediği film kategorisinde yer almaktadır. Aşk filmleri çiftler arasında geçen duyguları izleyicilere tüm haliyle ifade etmelidir. Böyle olmadığından yapmacık, sevgi ifade etmeyen filmler ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle doğru aşk filmini seçip izlemeniz gerekiyor. Aşağıdan en güzel aşk filmlerini IMDB puanları, oyuncu kadroları ve hikayeleri de dahil olmak üzere tüm detayları ile bulabilirsiniz.

En Güzel Aşk Filmleri

Sil Baştan / Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) IMDb 8.4

Başrolünde usta oyunca Jim Carrey’nin yer aldığı Sil Baştan filmi sizi hiç izlemediğiniz bir aşk hikayesi filmi ile karşı karşıya bırakacak. Birbirine aşık olup daha sonra ilişkileri bozulan iki yetişkinin daha sonra yaşadıklarını sildirmek için seçtiği bu yolda yaşanan duygusal olaylar ele alınıyor.

Aynı Yıldızın Altında / The Fault in Our Stars (2014) IMDb 7.9

Tiroit kanseri ile savaşan genç bir kızın başından geçenleri ve bu süreçte tanıştığı kendi gibi kanser hastası biriyle arasında yaşadığı aşkı konu alan Aynı Yıldızın Altında filmi iki genç arasında yaşanan aşkı tüm duygusallığı ile ifade ediyor. Filmin başrollerinde ise Shailene Woodley, Ansel Elgort, Nat Wolff gibi oyuncular yer alıyor.

Aşk ve Gurur / Pride & Prejudice (2005) IMDb 7.8

Mutlaka izlenmesi gereken aşk filmlerinin ilk sıralarında yer alan Aşk ve Gurur zengin-fakir ilişkilerinin en güzel örneğidir. İki aşık ve gururlu insanın yaşadıkları ele alınıyor. Filmin başrollerinde Keira Knightley, Matthew MacFadyen, Talulah Riley yer alıyor.

Aşıklar Şehri (2016) | IMDb 8.6

Başrollerinde başarılı oyuncular Emma Stone ve Ryan Gosling yer alıyor. Trafiğin sıkışık olduğu bir günde tanışan ve hayatlarına birlikte yön vermeye çalışan aşk ile birlikte hayallerinden uzaklaşan çiftimizin hikayesini ele alan film büyük beğeni topladı. Filmi sevgilinizle izleyip duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

Aşk (2013) | IMDb 8.0

Yetişkin bir adamın eşinden boşandıktan sonra başlayan hayat hikayesini ele almaktadır. Filmde gelişen teknoloji ve yazılım sonucu yalnızlığını yenen adamın yaşadığı duygusal süreç tüm hisleri ile anlatılmaya çalışılıyor. Filminde başrollerinde ise Joaquin Phoenix, Amy Adams, Scarlett Johansson yer alıyor.

Zamanda Aşk (2013) | IMDb 7.8

Gizli yeteneği olduğunu 21 yaşına girince anlayan Tim Lake zamanda yolculuk edebilme yeteneğini kullanmaktadır. Geçmişinde yaşadığı ve pişmanlık duyduğu olayları düzeltmeye çalışan bu sırada Londra’ya taşınan Tim Lake aşık olunca tüm hikayesi değişir. Filmin başrollerinde ise Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy yer alıyor.

Amelie (2001) | IMDb 8.4

Hem komedi hem de aşk konulu bir film arıyorsanız Amelie filmini mutlaka izlemelisiniz. Amelie isimli Fransız kadının karşısına çıkan aşkı komedi dolu anlarla anlatan film sevdiğinizle birlikte eğlenceli hem de duygusal zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Filmin başrollerinde Audrey Tautou, Clotilde Mollet, Dean Baykan yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ