En Güzel Çeyizlik Patik Modelleri

En Güzel Çeyizlik Patik Modelleri

Her genç kızın çeyizinde mutlaka patik bulunur. Çeyizlere koyabileceğiniz en güzel ve yapımı kolay patik modellerini sizler için derledik.

Kış aylarında çoğu kadının giydiği patik genç kızların çeyizinde bulunması gereken bir örgüdür. Patik örmek çoğu kişi için zor gelebilir fakat örme adımları takip edildiğinde örgüye yeni başlayan biri bile kolayca yapabilir. Gelin çeyizi patikleri genellikle süslü, taşlı ve kurdeleli olarak yapılır. Gelin çeyizi olduğu için abartılı ve günlük kullanabileceği sade modeller yapılır.

Gelin denilince akla beyaz rengi geldiği için çeyize konulan gelin patiklerinin çoğu beyaz ip ile işlenmektedir. Beyaz ip ile işlenen patiklerin üzerine inci veya dantel süslemeleri ekleyerek tam çeyize layık patikler yapılabilir. Evlenecek kızların çeyizine koymak için işleyebileceğiniz en güzel patik modellerini sizler için derledik.

Sizler için hazırladığımız patik modellerinde bu yıl genellikle daha şık ve zarif çeyizlik patik modelleri yer alıyor. Çeyize konulacak patikler genellikle tek renk işlenir. Renkli ve motifli olanlar günlük patik çeşitleri olarak kullanılmaktadır. Çeyizlik patik modellerinde zincirleri çok sıkı olmayan bir babet gibi duran şık modeller tercih edilmelidir.

Bu yıl çeyizlik patik modellerinde en çok inci detaylı olanlar ön plana çıkıyor. Beyaz patik üzerine büyüklü küçüklü inciler ekleyerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Üst kısmı tüy detaylı olan modeller de süslü gelinlerin çeyizine koyabileceği güzel patik modelleri arasında yer alıyor.

En Güzel Çeyizlik Patik Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ