Canım Anne

En Güzel Hayvanlı 10 Lif Modeli

En Güzel Hayvanlı 10 Lif Modeli

En Güzel Hayvanlı 10 Lif Modeli

Çeyiz sandıklarını süsleyen liflerin hazır olarak satılanları olsa da el emeği, göz nuru el örgüsü ile yapılan lifler daha fazla tercih edilmektedir. Her zaman için el emeği olan ürünler çok daha fazla kıymet görmüş ve tercih edilmiştir. El örgüsü liflerde bunlardan biridir. El örgüsü lifler oldukça çeşitlidir. Tek renk olarak yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı lif modelleri de mevcuttur. Tek renk olarak örülenler oldukça basit modellerdir. İki renk ve daha fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller ise daha ağır ve zor modelleri kapsamaktadır. Ördüğüz lifin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önem taşımaktadır. Bu yüzden kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih ediniz.

En güzel lif modelleri arayanlar sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirler. Kare formda örülen modellerin yanı sıra aynı zamanda ise oval, yuvarlak ve dikdörtgen formda örülen modeller de mevcuttur. Sizin için hangi model daha kolay ise onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

En güzel hayvanlı lif modelleri bu seneye damgasını vuran lif modelleri arasında yer almaktadır. Bunlar arasında kuş, ördek, köpek, kedi, balık, fil, aslan, tavşan, baykuş ve kelebek modelleri daha fazla tercih edilmekte ve örülmektedir. En güzel hayvanlı 10 lif modeli arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ