En güzel renkli lif yapılışı

En güzel renkli lif yapılışı

En güzel renkli lif yapılışı çok istek alan beğenilen bir lif modelidir. Yuvarlak lif örneklerini tercih edenler için harika seçim olacaktır. Adı renklerin uyumu tekniği ile siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çeyizlik ideal bir lif çalışmasıdır. Farklı renklerde ve istediğiniz boyutta yapabilirsiniz. Yapılışı kolay ve görselliği şık olan bu lif modelimizi annelerimiz severek örecekleri düşünüyoruz.

Çok sipariş alan modelimizi banyo lif örnekleri yapıp satışa sunan hanımlarımız lif modellerine katmayı unutmayınız. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeden veya yazımızın içindeki linke tıklamadan karar vermeyiniz. Yeni lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

En güzel renkli lif yapılışı

Kolay yuvarlak bir lif modeli

Lif ipi olarak mavi ve krem renkleri tercih edilmiştir.

Yıldız tekniği ve kutu tekniği yapılan bir modeldir.

8 Numara tığ kullanılmıştır. Sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kolay yuvarlak lif modelini yapmak isterseniz ilk olarak altı fıstıkla bir orta göbek örün. Orta göbeğin etrafına 6 dilim hallinde 6 sıra örün, Yuvarlak bir taban oluşturun. Ve her dilime aynı işlemi krem ile üç sıra eksiltme yaparak örün. Lifin etrafına bir sıra mavi renk ile kutu tekniği örün tekrar bir sırada kenar oyası yapalım ve bu kadar kolay şekilde bir lif modeli bitirmiş oluyoruz. Yapmak isteyenler için çok kolay ve şık model için şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

En güzel renkli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü ev işleri kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ