En Güzel Terraryum Fikirleri

En Güzel Terraryum Fikirleri

En Güzel Terraryum Fikirleri

Ev dekorasyonuna renk katan mini bahçeler olan terraryumlar her geçen gün gelişmekte ve değişmektedir. Terraryum bir fanus veya basit bir cam kutunun hatta eski bir ampulün içine bitkilerin minyatürlerinin yapıldığı ekosistemdir. Aynı zamanda ise mini bahçe görünümü vererek çeşitli tasarımlar ve konsept ile harika bir görünüme ulaşabilirsiniz. Serbest zamanınız varsa ve kendinize bir hobi arıyorsanız terraryum yapmayı deneyebilirsiniz. Hem oldukça keyifli hem de bir o kadar şık görünümlü olan terraryumlar aracılığı ile ev dekorunuza renk ve ahenk katabilirsiniz.

Terraryum fikirleri konusunda arayış içinde olanlar sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirler. Her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmakta, yeni fikirler türemektedir. Sizlerde kendi hayal gücünüzü ve yapılmış örnekleri de kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

En güzel terraryum örnekleri

  1. Yapacağınız terraryumun türünü kullanacağınız alana göre belirleyebilirsiniz. İster iç mekan için isterseniz balkon, bahçe gibi dış mekanlar içinde büyük veya küçük terraryumlar yapabilirsiniz.
  2. Mini bahçeler olan terraryumun içine mini şelaleler, küçük su bahçeleri tarzında bir dizayn ve konsept belirleyerek uygulamaya başlayabilirsiniz.
  3. Daha farklı fikir isteyenler ise terraryumlar için küçük bir şirinler köyü, çölde bir vaha şeklinde de tasarlayarak uygulayabilirsiniz. Seçeceğiniz konsepti kendi hayal gücünüze, kullanacağınız alana göre şekillendirebilirsiniz.
  4. Doğayı içine alan bir terraryum istiyorsanız vahşi hayvanların gezdiği sarp bir kayalık tasarlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ