Canım Anne

En kolay tığ işi yelek modeli yapımı

En kolay tığ işi yelek modeli yapımı

En kolay tığ işi yelek modeli yapımı tığ işi kolay örnek modelleri yelek örnekleri yapılışı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yelek modellerinde tığ işi örgü modelleri sevenler için kolay örnek modelini uygulayabilirsiniz

Çeyizlik yelek modellerinde tığ işi örnekler oldukça fazla tercih edilmektedir. Uzun veya kısa yelek modelleri yapılmaktadır. Çeyizlik yelek modellerinde renk seçimi krem ve siyah olarak sıkça yapılan renkler olmaktadır.

Farklı yelek ve örgü modelleri için mutlaka sayfamıza göz atınız en güzel örnekleri bulacaksınız. Video anlatımlı örgü modelleri uygulamada oldukça yardımcı olmaktadır. Bir çok örgü modelin video anlatımı mevcuttur. Linke tıklayarak tığ işi örneklerini inceleyebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

En kolay tığ işi yelek modeli yapımı

Kolay Tığ işi Yelek Modeli

Model 22 katları +1 zincir den kurulmaktadır.

2 Model için 44 zincir +1 zincir. 2.2 mm tığ ile model anlatılmış. 45 tane zincir çekelim. 1 sıra 2 li tırabzan yapalım. Yelek modeli 2 sıradan oluşuyor. 1.sıradan tekrar edelim ve modeli sırasıyla örelim. Kendini tekrarlayan örnektir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Tığ işi modelleri, örgü modelleri, tığ işi yelek örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Fatmayla herşey dahil youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

En kolay tığ işi yelek modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ