Canım Anne

En Şık Yazlık EL Örgüsü Modelleri

En Şık Yazlık EL Örgüsü Modelleri

En Şık Yazlık EL Örgüsü Modelleri

Sevgili hanımlar, sizlere çok şık yazlık tığ işi modelleri tanıtacağız. El örgüleri sadece kış aylarına özgü ürünler değillerdir. Yaz aylarında da rahatlıkla kullanabileceğimiz hafif ürünler örebilme şansımız vardır. Yalnız sadece tığ işiyle de değil şiş yardımıyla da örgülerimizi örebiliriz. Ancak yaz aylarında hafif olması açısından tığ işi daha kullanışlıdır. Özellikle delikli yazlık tığ işi modellerini, hanımların dışarıya çıkarken kullanmaları açısından daha rahat ve kullanışlıdır. Birçok farklı renk, model, desen ve stil yazlık el örgü modellerini görebilirsiniz.

2017 Tığ İşi Yazlık Modeller

Artık kışlık kalın ürünlerden kurtulup daha ince, giyildiği zaman kendinizi hafif hissettiğiniz bir döneme girdik. Her zevke göre bulabileceğiniz ve örebileceğiniz ürünler vardır. Kendi hayal gücünüzü de kullanarak tarzınıza uygun kombin yapıp rahatlıkla kullanabilirsiniz ve satabilirsiniz. Bu sebeple de etrafınızdaki insanların el işlerine yatkınlığını arttırabilirsiniz. Böylelikle el sanatlarının yaygınlaşmasına da katkı sağlamış olursunuz. Birçok modelden yapabilirsiniz. Uzun kollu, delikli bluz modelleri, güpürlü bluz modelleri, dantel bluz modellerini kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

2017 Yazlık Bluz Modelleri

Kendinize uygun yazlık bir bluz yapabilmeniz için basit bir tığ örme işine sahip olmanız lazım ve biraz da sabırlı olduktan sonra kullanabileceğiniz harika şeyler örebilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken ilk işiniz en yakın tuhafiyeciden renkli ipliklerinizi, örgü için tığlarınız, model ve süs için boncuklarınızı alıp kendinize ait yazlık bir bluz örebilirsiniz. Sizin hayal gücünüze kalmıştır. Modeller, desenler size zor gelmesin önemli olan sizin sabrınızdır. Yukarıdaki fotoğraflar size örgü örmeniz için fikir ve yardımlarda bulunacaktır. Örgü örmek için örgü derslerine de gidebilirsiniz. Evet hanımlar çok güzel bir konumuzun daha sonuna geldik. Siz istedikten sonra yapılmayacak hiçbir şey yoktur, şimdiden tığlarınızı ve iplerinizi alın ellerinize sağlık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ