En yeni yuvarlak lif modeli yapılışı

En yeni yuvarlak lif modeli yapılışı örümcek modeli detayı güzel görselliği olan kolay lif modelini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça fayda sağlamaktadır.

Lif modelleri günümüzün en çok örülen el işleri arasında olmaya devam etmektedir. Yapılışları kolay olan fazla zamanımızı almayan çok farklı model seçeneği olduğu için istediğiniz lif örneğini seçebilme imkanı bulunmaktadır.

Lif örnekleri son zamanlarda çeyizlerde oldukça fazla yer almaktadır. Çeyizlerde özellikle damat bohçalarında yerine alan lif modelleri takım lif ve damat modelleri seçeneği ile yerini almaya devam etmektedir.

Banyo lif modelleri yaparak satışa sunan hanımlarımızda lif modellerinde kendilerine iş sahası oluşturmaktadırlar. En yeni ve güzel veya isteğe bağlı olarak lif örneklerini yapmaktadırlar. Sayfamızda siparişleri için bir çok lif çalışmasına ulaşabilirler. Ayrıca yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar buluşmak üzere hoşçakalınız..

En yeni yuvarlak lif modeli yapılışı

En Yeni Yuvarlak Lif Modeli

2 Adet lif ipi kullanıyoruz. Pembe ip ile 6 tane zincir çekelim yuvarlak oluşturalım. 6 tane fıstık yapalım. 2.sırada 3 lü fıstık yapalım. 3 sırada 3 lü fıstık yapalım ve sonun da arttırma yapalım. Beyaz ipi sabitleyelim. 2 sıra çift fıstık yapalım. Pembe ip ile 2 sıra örümcek yapalım sırasıyla devam edip yuvarlak lifimizi tamamlayalım. Kenar oyasını yapalım lif modeli bitirelim. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

En yeni yuvarlak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ