Eski Gazetelerden Geri Dönüşüm Fikirleri

Eski Gazetelerden Geri Dönüşüm Fikirleri

Ev dekorasyonu bayanlar için önem arz etmektedir. Evimize aldığımız eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünler de bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Son yıllarda el emeği, göz nuru ile yapılan dekoratif ürünler daha sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. El emeği ürünlere verilen değerin giderek artmasıyla beraber evlerimizde de bu ışığı görmek mümkün olmaya başlamıştır. Birbirinden şık dekoratif ürünler yapabileceğiniz el emeği ürünler mevcuttur.

eski-gazetelerden-geri-donusum-fikirleri-5

Dekorasyonunuza renk katacak yeni bir parça ise gazeteden yapılan geri dönüşüm ürünleridir. Birbirinden şık ve farklı modellere dönüşebilen gazeteyi sizde kullanarak çok şık ürünler elde edebilirsiniz. İlk olarak mutfak dekorasyonunuza renk katacak birbirinden şık sepetler yapabilirsiniz.

eski-gazetelerden-geri-donusum-fikirleri-4

Şeritler halinde kestiğiniz kağıtları yan yana ve üst üste koyarak sepet şeklinde örüp çok şık bir dekor ürünü elde edebilirsiniz. Meyvelerinizi koyabileceğiniz şık bir sepete sahip olabilirsiniz. Mutfağınızı renklendirecek olan bu modele sizde eminim ki fazlasıyla bayılacaksınız. Her bayanın rahatlıkla yapabileceği bu modeli sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Farklı modeller de yapmış olduğunuz sepetleri aynı zamanda aksesuar veya havlu koymak içinde kullanabilirsiniz.

eski-gazetelerden-geri-donusum-fikirleri-3

Yine gazetede yapılan bir diğer ürün ise gazeteden sandık yapımı modelidir. Ayrıca gazete kağıtlarından yapacağınız güller ile çok şık gül buketleri elde edebilirsiniz.

eski-gazetelerden-geri-donusum-fikirleri-2

Gazeteden lamba yapımı ise yapabileceğiniz diğer modellerden biridir. Görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

eski-gazetelerden-geri-donusum-fikirleri-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ