Reklam

Eski Kottan Kırlent Yapımı

Reklam
Reklam

   Evinizdeki eski kıyafetleri, kullanmadığınız ürünleri farklı parçalara dönüştürebilirsiniz. Bunlardan biri de eski kotlardan yapılan kırlent modelleridir. Hem elinizde kalan kullanmadığınız kotların değerlendirilmesi için iyi bir fikir olacak hem de odalarınıza farklı bir hava katacaktır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek yapabilirsiniz. İlk bakışta yapımı zor gibi gelse de aslında oldukça basit ve keyiflidir. Her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır.

  Eski kottan kırlent modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Farklı renk ve modelde kotlardan elde edilen farklı kırlent modelleri mevcuttur. Farklı renk ve modellerin bir araya gelerek oluşturulan şık kırlent modelleri vardır. Çiçek formlu yapılanları olduğu gibi hayvan figürlü yapılan kırlent modelleri de mevcuttur. Yapmış olduğunuz kot kırlentin üzerini boncuk, inci, kurdele, pul gibi materyalleri kullanarak daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda yapmış olduğunuz kırlentin üzerine düğmeler dikerek de şık modeller elde edebilirsiniz. Kot kırlentinizin üzerine farklı kumaşlardan desenler, figürler yaparak birbirinden sevimli modeller, parçalar elde edebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kırlentin içini boncuk elyaf ile doldurabileceğiniz gibi evinizde bulunan diğer ürünlerle de doldurabilirsiniz. Boncuk elyafın bulunmadığı durumlarda sünger ile veya pamuk ile de doldurabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kot kırlentleri salonlarınız için kullanabileceğiniz gibi çocuk odalarınız veya yatak odalarınız içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev dekorunuza farklılık ve şıklık katacak olan bu kırlentlerin yapımı da olduk.a basit ve keyiflidir.

Sizde birbirinden şık ve gösterişli kot kırlent örnekleri için sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. ilk bakışta zor gibi gelse de aslında yapımları oldukça basit olan kırlentler sizin de dekorunuza farklı bir bakış, farklı bir hava katacaktır.

 

Sonrakini düzenle 22 Kasım 2016 2:00 pm

Reklam

Rasgele Konular

  • Bebek Battaniye Modelleri

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi ponponlu bebek battaniyesi yapımı çok amaçlı örgü modeli olarak kullana bileceğiniz tığ işi… Devamını oku

2 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı

Yeni incili papatya güzeli yuvarlak lif yapımı bir önceki paylaşımımız da kare papatya güzeli lif… Devamını oku

3 saat önce
  • Lif Modelleri

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı

Yeni yaprak esintisi lif modeli yapılışı görselliği harika model lif yapımı çeyizlerin gözdesi olabilecek lif… Devamını oku

3 saat önce
  • Örgü Şapka ve Bere Modelleri

Ayıcık bebek bere modeli yapılışı

Ayıcık bere modeli yapılışı figürlü bere modeli arayanlar için çocukların severek kullanacağı bere modelini kolaylıkla… Devamını oku

1 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Merhabalar Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Modelleri ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli ziyaretçilerimiz… Devamını oku

2 gün önce
  • Tunus İşi

Tunus İşi Yeni Model Yapımı

Sevgili arkadaşlar Tunus İşi Yeni Model Yapımı ile ilgili yeni videolar yapmak istedik, siz değerli… Devamını oku

2 gün önce
Reklam