Canım Anne

Ev Dekorasyonunda Zikzak Model Trendi

Ev Dekorasyonunda Zikzak Model Trendi

Ev Dekorasyonunda Zikzak Model Trendi

Ev dekorasyonunda alınan mobilyalar, eşyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar, dekorasyon ürünleri, perde seçimi, halı seçimi, avize seçimi de bir o kadar önem taşımaktadır. İstenen şıklığın yakalanması için bunların bir bütün halde birbirini tamamlaması gerekmektedir.

Ev dekorasyonu için seçilen modeller, uygulanan trendler her geçen sene değişmektedir. Eski ve yeninin birleşip bütünleşmesi ile beraber ortaya oldukça şık ve özgün parçalar çıkmaktadır. Bu sezonun yeni trendleri arasında ise zikzak modeli yer almaktadır. Ev dekorunda pek çok yerde kullanılan zikzak modeli ise sizde yeni trendlere ayak uydurabilirsiniz.

  Zikzak modasına uygun dekorasyon fikirleri

  • Bu sezon banyolarda zikzak havlular boy göstermektedir. Özellikle de sade ve düz bir banyoya sahipseniz eğer zikzak desenli havlular ile banyonuza renk ve hareketlilik kazandırabilirsiniz.
  • Geçtiğimiz sene rengarenk ve çiçek desenli çarşaflar, yatak örtüleri moda iken günümüzde ise zikzak desenli, sade ama gösterişli yatak örtüleri tercih edilmektedir. Sizde bu sezonun trendlerine uyum sağlayarak zikzak modelli bir yatak örtüsü veya nevresim takımı kullanarak yeniliklere ayak uydurabilirsiniz.
  • Ev dekorunun en önemli parçalarından ve tamamlayıcılarından biri olan perdeler evinizin modern görüntüsünü sağlayan bir parçadır. 2017 yılının trendi olan zikzak modelini perdelerinizde kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz. Halı ve perdenizin arasında ince bir dokunuş, benzerlik yakalayarak bütünlüğü sağlayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ