Evde Tespih Yapımı

Evde Tespih Yapımı

Dışarı da çalışma şansı olmayan bayanlar için evde yapabilecekleri farklı iş seçenekleri mevcuttur. Hem boş vakitleri değerlendirmek hem de ek gelir sağlamak isteyen bayanlar için evlere çeşitli işler verilmektedir. Sizde evinizde oturduğunuz yerden tespih yaparak para kazanabilirsiniz. Evde canı sıkılan bayanlar inciğe boncuğa merakı olanlar evde tespih dizerek kendilerine ek gelir sağlayabilirler. Hem eğlenceli hem de fazla zahmetli değildir. Bu yüzden uğraştırıcı olmadığı için bir çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Tespih yapımı hem zor değildir hem de fazla vakit alacak uzunlukta olmadığı içinde pratiktir.

Günümüzde çok farklı modellerde birbirinden şık tespihler ortaya çıkmıştır. Ay yıldız, tuğra eklenerek tespihlere hareketlilik ve şıklık katılmıştır. Ayrıca isme ve şahsa özel de tespih üretilmektedir. Bir çok erkek tespih kullanmaktadır. Bu yüzden alıcı bulmakta da zorlanmayacağınız bir iş alanıdır. Özellikle de kişiye özel yapılan tespihlerin getirisi daha fazla olacağından bu tarz tespih yapmayı deneyebilirsiniz.

Evde birbirinden farklı tespih yapımı şekilleri vardır. 33’lük tespih, oltu taşlı tespihler, 99’lu namaz tespihleri, boncuklu tespihler gibi bir çok farklı tarz da tespih yapabilirsiniz. Her birinin farklı kullanım alanları olduğu için hepsine de rahatlıkla alıcı bulabilirsiniz. İster firmalarla çalışın isterseniz bu işi bireysel de yapabilirsiniz.

Oltu taşı gibi değerli taşlarla yapılan tespihler birer hediyelik üründe olabileceği için bu doğrultu da çalışabilirsiniz. Toptan fiyatına boncukları ve taşları alarak evinizde tespihe dönüştürüp maliyetini de kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ev hanımları için çok güzel bir iş fırsatı sunan evde tespih yapımı işi sizin içinde ideal olabilir. Hem boş vakitlerinizi değerlendirmiş olacak hem de ek gelir elde etmiş olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ