Evdeki Kötü Enerjiyi Yok Etme Yöntemi

Evdeki Kötü Enerjiyi Yok Etme Yöntemi

Çoğu kişi evinde istediği gibi huzurlu ve mutlu olamaz. Bunun sebebi ise ev içerisinde bulunan kötü enerji ya da negatif enerjiden kaynaklanmaktadır. Evdeki kötü enerjiyi kolayca yok edip daha pozitif ve mutlu bir alan yaratabilirsiniz.

Ev içerisinde yaşayan aile bireyleri arasında sorun olmasa da bazen ev havasında kötü enerji olabilir. Bunun sebebi evin düzensizliğinden, evin boyasından veya dekorasyonundan bile kaynaklanabilir. Ev içerisindeki kötü enerji huzursuzluk yaratır ve negatif enerji oluşturur. Kadınların çoğunun inandığı nazarda evde kötü bir enerjinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Ev içerisindeki nazar, huzursuzluk, negatif enerjiyi yok etmek için sizlere vereceğimiz tarifi uygulayabilirsiniz.

Evdeki Kötü Enerjiyi Yok Etme Yöntemi

Gerekli malzemeler: 7 adet defne yaprağı, 7 diş sarımsak, 1 adet soda, karışım için gerekli boyutlarda bir sprey şişesi

Evdeki Kötü Enerjiyi Yok Etme

Hazırlanışı: Boş sprey şişesi içerisine 7 adet defne yaprağını, 7 diş sarımsağı, 1 adet sodayı ekleyin. Kapağı kapatıp yavaş hareketler ile çalkalayın. Evdeki kötü enerjiyi yok etme spreyiniz kullanıma hazır.

Kullanımı: Bu karışımı evde kimse yokken tüm odalara sıkabilirsiniz. Ya da kapalı bir şişe içerisinde tutup kimsenin görmediği bir yerden sürekli saklayabilirsiniz. Evinize girip çıkan ve size nazarı değen kişilerin kötü enerjilerinden bu karışım sayesinde kurtulacaksınız. Karışımı eve sıktıktan sonra kokunun eve iyice yayılmasını bekleyip sonradan evi havalandırın. Bu yönteme ek olarak evde sürekli tütsü yakarak ta kötü ve negatif enerjilerden evinizi temizleyebilirsiniz. Pozitif bir hava yaratmak için ise kötü enerjileri bu spreyle temizledikten sonra sevdiğiniz bir çiçeği suya koyup doğal bir sprey hazırlayın ve tüm eve sıkın. Bu yöntemler sayesinde evinizde bahar havası hakim olacak ve kötü enerjiler evinizden uzak duracak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ