Evi düzenli tutmanın pratik yolları

Evi düzenli tutmanın pratik yolları

Evi düzenli tutmanın pratik yolları

Evi düzenli tutmanın pratik yolları her sabah evi düzenli ve tutmak oldukça yorucu bir durum oluyor. Peki nasıl bir düzen sağlaya biliriz? Evimizin dekore olmuş olsa da çocukların oyuncakları dağılan kıyafetler, evimizde çok misafir ağırlıyorsak düzenli bir mutfak için pratik yollar nasıl sağlaya biliriz. Ev hanımı olmak en zor meslek olarak kabul edilmesi gerektiğini düşünüyorum bitmeyen dağınıklılık için fırsat vermeden bir kaç adımla evinizi

Düzenli evler için pratik yollar

√ Birinci kural mutlaka yatmadan önce mutfağımızda bulaşık bırakmamak sabah uyandığımızda iyi gelecektir.

√ Sabah evimizi havalandırmak temiz hava ayrı bir enerji verecektir, alışveriş veya pazara gitmeden mutlaka ortalığı gözden geçirin odaların ve yataklarınızı mutlaka toplayın alışveriş sonrası toplu bir eve gelmek yorgunluğunuza iyi gelecektir.

√ Sonra toplarım kelimesi birikmiş işler olarak hiç hoşumuza gitmeyecektir mutlaka aldığımızı yerine yerleştirelim, çocuklarımıza bunu öğretmek en güzel düzenli evler olacaktır.

√ Hafta sonları çalışan bir aile seniz birlikte takım çalışması yaparak düzeni sağlamak oldukça keyifli olacaktır.

√ Kullandığımız kıyafet, ayakkabı ve aksesuarların bir yeri olması gerektiği kullanılan eşyaların alındığı gibi yerinde olması çabuk hazırlanmanızı sağlayacaktır.

√ Ev temizliği için her gün düzenli olarak toz almak, yaz mevsiminde balkonunuzu yıkamak, veya her gün yapılması gerekenler listeleyin

√ Son olarak eşya seçimlerinde düzeni sağlayacak tarzlar seçmekte fayda var

Bir çok pratik bilgiler püf noktaları ve daha fazlasını linke tıklayarak öğrene bilirsiniz.

 

Evi düzenli tutmanın pratik yolları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ