Evinizde Nostalji Köşesi Oluşturun

Evinizde  değişiklik yapmak ve eski eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız evinizde nostalji köşesi oluşturun. Eskiyen eşyalarınız bir kenara koymak yerine veya atmak yerine değerlendirerek çok özel ve değişik ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Evde nostalji köşesi oluşturmak için eski bir koltuk, minder, eski bir radyo ve dantel örtüleri kullanabilirsiniz. Eski koltuğunuzun üzerini dantel işlemeli bir örtüyle örterek ya da eski koltuğunuzun bulunduğu köşeye eski dantel ya da tül perde kullanarak harika bir nostalji köşesi elde edebilirsiniz.

Evinizde bulunan eski eşyalar nasıl değerlendirilir ve nasıl bir dekorasyonla nostaljiyi yakalarsınız?

Atmaya kıyamadığınız eski koltuklarınızı kullanarak nostaljik mobilyalar ile  evinizi dekore edebilirsiniz. Nostaljik mobilyalar arasında eski dolaplar, vitrinler, konsollar, eski radyo ve pikap çalarlar ile harika bir nostalji köşesi yaratarak evinizi yeniden dekore etmeniz mümkün. Evinizde eski mobilya yoksa 2. el dükkanlarından ya da eski eşyalar satan dükkanlardan  satın alarak kendinize küçük özel bir nostalji köşesi yapmak çok kolay olacaktır.

canım anne-2015

Eski eşyaları değerlendirmek ve onları yeniden yaşatmak ev dekorasyonlarında çok kullanılan konseptler arasına girdi.

Özellikle modern eşyalarla eski nostalji hatıralı eşyalarla yapacağınız konsept evinizin havasını tamamen değiştirecektir. Evinizde bulunan eski koltukların yanı sıra örtüler, perdeler ve tüller yine nostalji köşesi oluşturmanızda size fayda sağlayacaktır.

Pek çoğumuzun evinde aileden kalma eşyalar vardır. Eski eşyaları değerlendirerek onların bıraktığı hatıraları da yadetmiş olursunuz. Atmadığınız ve sakladığınız eşyalar evinize harika bir görüntü kazandırabilir. Eski masalar ile modern bir oturma odası ya da yemek odası oluşturabilirsiniz. Üzerlerine ekleyeceğiniz uygulamalar ile çok hoş görüntüler elde edebilirsiniz.

 

Anneannelerimizden, annelerimizin çeyizlerinden kalan çeyiz sandıkları ile harika bir orta sehpa kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken belki biraz elden geçirmek olacaktır. Eski sandalyelerin kumaşlarını değiştirerek hem bütçenize, hem evinize fayda sağlarsınız.

Eski eşyalar ile uyumla birleştirilen yeni mobilyalar kullanıp  harika ev dekorasyonları yapılabilir.

canım anne-206

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ