Evlerde Ayna Şıklığı

Evlerde Ayna Şıklığı

Evimizdeki eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünler de bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum içinde olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Evinizdeki eşyalar genel itibari ile klasik ise aksesuarlarınızı da o yönde seçmelisiniz. Spor eşyalar seçmişseniz dekoratif ürünleri de spor tercih etmelisiniz ki bir bütünlük yakalayabilesiniz.

Dekoratif ürünlerde son zamanlarda el emeği ile yapılmış ürünler fazlasıyla ilgi görmeye ve tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle de el emeği ile yapılmış sanat eseri aynalar oldukça ilgi kaynağı olmaya devam ediyor. Dilerseniz sizde eviniz için birbirinden şık aynalar tasarlayıp, yapabilirsiniz. El becerisi olan her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır.

Evde birbirinden şık aynalar yapabilirsiniz. Aynaların kenarına kurdele, boncuk, pul gibi materyalleri kullanarak şıklık katabilirsiniz. Aynı zamanda deniz kenarından topladığınız deniz kabukları veya çakıl taşlarını sıcak silikon ile yapıştırarak çok şık aynalar elde edebilir ve evlerinize farklılık ve şıklık katabilirsiniz. Her zaman için el emeği ile yapılmış ürünler daha kıymetli ve değerlidir. Sizde bu basit uygulamayı evlerinizde rahatlıkla yapabilirsiniz.

  Ev yapımı ayna isteye herkes evde rahatlıkla yapabilir. Bu modellerden birine örnek verecek olursak şu şekildedir. 3 mm kalınlığında ayna, ahşap mandallar, sıcak silikon ve resim askısı kullanarak oldukça şık bir ayna elde edebilirsiniz. Aynanın kenarlarına sıcak silikon yardımı ile sırasıyla ahşap mandalları yapıştırın. Daha sonra ise resim askısını ekleyip, duvara takabilirsiniz. Ahşabın vermiş olduğu otantik hava eminim sizin de evinize oldukça fazlasıyla yakışacaktır.

Evlerinizi güzelleştirmek ve farklılık katmak tamamen sizin elinizdedir. Rahatlıkla kendi el becerilerinizi kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ