Farklı bandana modeli yapılışı

Farklı bandana modeli yapılışı

Farklı bandana modeli yapılışı kolay saç bandı yapımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Detay olarak güzel fiyonk tercih edilmiştir. Sizlerin kolaylıkla yapabileceği görselliği güzel modelimizi farklı renk ip seçerek kıyafete uyumlu uygulayabilirsiniz.

Ayrıca sayfamızda tığ işi saç bandı ve tunus işi gibi güzel modellerimizi bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı bandana modeli yapılışı

Bandana Malzemeler: Orlon ip Lif ipi

Panç ipi

İpinize uygun şiş

Tığ ve Makas, İğne

Yapımı

Haroşa tekniği

Tırabzan tekniği

Yapılışı En az 10, 14 ilmek başlayın (ilmek sayısını yaş ile alakalı artırabilirsiniz) haroşa örerek baş kısmına ölçün uzunluğunu ayarlayın ayarlayın. Ve ördüğünüz band kısmı birleştirin dikin yada tığ ile birleştirin. Fiyonk için ise renkli lif ipini kullanın daha zarif oluyor.

Zincir çekip on bir tırabzan üst üste örülür en az 15 en fazla 18 sıra örün tığ ile birleştirin. Fiyonk haline getirin ip ile sarıp bu sardığınız yeri kapatmak için biraz zincir çekin bir sıra tırabzan ördüm fiyonk ve bu ördüğümüz şerit üstüne panç ipi ile zincir çekip üstünü örerek bitirin fiyonk’a dikin ardından bandanaya dikip bitirelim. Detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Saç bandı yapımı, bandana yapımı, tığ işi bandana yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi saç bandı yapımı  için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Farklı bandana modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ