Farklı cupcake lif yapımı

Farklı cupcake lif yapımı

Farklı cupcake lif yapımı yeni tasarım lif örnekleri arıyorsanız harika üç boyutlu görselliği ile siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Lif modelleri ve yapılışları en çok sevilen vede yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Özellikle video anlatımlı olması hanımlarımıza oldukça yardımcı olmaktadır.

Cupcake lif modeli çeyizli için oldukça güzel lif örneği olacaktır. Farklı renk seçeneği ile yapabilirsiniz.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde cupcake lif değerlendirilecek model olduğunu düşünüyoruz. Bir çok lif modeline ulaşmak için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı cupcake lif yapımı

Malzemeler: Beyaz, kahverengi ve kırmızı lif ipi
Diğer renkler tercih edilen renklerde lif ipleri
7 numara tığ ve makas
İğne ve dikiş ipi

Yapılışı: 3 boyutlu cupcake lifimiz için öncelikle taban uygulaması yapıyoruz. Yıldız örgü tekniği ile ördüğümüz papatya lif tabanını ortadan 6 fıstıkla başlıyoruz ve 6 dilim halinde ayırdığımız lifimizi her dilimde dilim sonlarında arttırma işlemi yaparak 8 fıstık olana kadar ördükten sonra her dilim üzerinde 4 fıstık kalana kadar eksiltme işlemi yapıp tekli fıstık olarak kenar uygulaması yapıp tamamlıyoruz. Kahverengi ipimizle cupcakelerin altını 3 fıstıkla başlayarak örüyoruz. Sıra sonlarında arttırma işlemi yaparak 3 sıra ördükten sonra dilediğiniz renklerle cupcake örüp her dilime 4. Sıradan olmak üzere lif tabanına dikerek sabitliyoruz. Ben cupcakelerin uçlarını dikmedim isteğe bağlı olarak sizler dilerseniz tamamını dikerek sabitleyebilirsiniz.

Lif modeli, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı cupcake lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ