Reklam

Farklı Dantel Örnekleri

Reklam
Reklam

Yeni dantel örnekleri, el işi dantel modelleri, dantel mutfak takımları, dantel oda takımları, dantel havlu kenarı, dantel iğne oyası, dantel pike takımları, boncuk işi danteller, dantel havlu kenarı örnekleri, dantel ve tığ işi oyaları modellerini siz değerli takipçilerimiz için paylaşıyoruz. 200 adetten fazla dantel modeli ve dantel örnekleri ile başka bir sayfada model arama ihtiyacı duymayacaksınız. İçerimizde zengin içerik sunmaya çalışmaktayız. Çeyizler için aradığınız birçok örneği sayfamızda ve yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Masa örtüleri en çok yapılanlar arasında yer almaktadır. Tek parça halinde örülenler olduğu gibi aynı zamanda parçaların veya motiflerin birleşmesi ile oluşan masa örtüleri de bulunmaktadır. Masa örtüleri büyük bir parça olduğu için genellikle parçaları veya motifleri birleştirilerek yapılmaktadır. Masa örtünüzün büyüklüğünü veya formunu kullanacağınız yere göre ayarlayabilirsiniz.

Dantel modelleri tığ işi yatak örtüsü, mutfak peçeteleri, havlu kenar kısımları çeyizlerde olmazsa olmazlardan, yeni gelin evlerinde evin bütün kısmı örtü olarak dantel örtüleri ile süslenmektedir. Kare masadan, yuvarlak masaya, şömen tablosu günün model dantelleri arasında yer almıştır. Takım dantel örnekleri de annelerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Dantel, çeşitli dantel örnekleri, tığ işi dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Dantel Modelleri netten ve sevdanın el işi instagram hesabından bizler ile paylaşılmıştır. Konu ile ilgili kendilerini hassasiyeti ve güzel paylaşımları için teşekkür ederiz.Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Farklı Dantel Örnekleri

Sonrakini düzenle 1 Temmuz 2020 2:54 pm

Reklam
Paylaş

Rasgele Konular

  • Atkı Örgü Modelleri

Örgü Atkı Modelleri ve Örnekleri

Örgü Atkı Modelleri ve… Devamını oku

17 saat önce
  • Örgü Patik Modelleri

El Örgüsü Renkli Patik Örnekleri

İnsan vücudunda en çok… Devamını oku

19 saat önce
  • Bebek Örgüleri

İlginç Bebek Örgüsü Örnekleri

Bebek kıyafetlerinin hazır olarak… Devamını oku

1 gün önce
  • Örgü
  • Örgü Modelleri

Örgü Televizyon Battaniyesi Örnekleri

Örgü parçalara olan merak… Devamını oku

1 gün önce
Reklam

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır.