Farklı gelincik lif yapılışı

Farklı gelincik lif yapılışı

Farklı gelincik lif yapılışı görselliği güzel olan çeyizlik lif arayanlar için harika model olduğunu düşünüyoruz. Canlı renk ip kullanımı ile görselliğini oldukça ortaya çıkan şık lif modelidir. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde güzel sipariş alan model olacaktır.

Lif modelleri en sevilen tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yapılışı kısa zamanda bitmesi model seçeneği çok olması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Sayısız lif modeli olması ve yeni tasarım liflerin çıkması ayrıca video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça faydalı olmaktadır.

Lif modellerinde takım lif örnekleri ve farklı yeni lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Linke tıklayarak lif örneklerimizi inceleyip yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı gelincik lif yapılışı

6 Dilimden oluşan taban üzerine gelincik çiçek detayları yapılmaktadır.

5 Renk ip kullanılmıştır, çiçek detaylarını dikişsiz veya dikerek yapabilirsiniz.

Makas, iğne

Sihirli halka içine altı fıstık yapalım aralarda bir zincir çekelim, devamında farklı renk ile yine tekli sabit fıstık devamında ikili fıstık yapıp birlikte kapatalım. her zincir yuvasına aynı işlemi yapalım. Yıldız tekniği ile örümcek tekniği ile çiçek modelinin kanat kısmını oluşturuyoruz.

Devamında taban üzerine yeşil ip ile fıstık detayı ile yaprak kısmı çiçeklerin dal kısımlarını yapıp devamında çiçek detaylarını dikiyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İlmek aşkı youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı gelincik lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ