Farklı iki şiş patik yapımı

Farklı iki şiş patik yapımı

Farklı iki şiş patik yapımı günlük kullanım için vede çeyizler için oldukça çok yapılan patik modellerine farklı iki şiş patik yapımını ekleyebilirsiniz.

Tığ işi veya şiş patik modelleri sayfamızda geniş yelpazeye sahiptir. İstediğiniz bir çok modeli bulabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması sizlere oldukça yardımcı olacaktır.

İki şiş patik modelimiz oldukça kolay olan örnektir. Yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız kolaylıkla yapabilirler. İstediğiniz renk tercihinde bulunabilirsiniz. Kıyafetlerinize uygun ip seçimi şıklığınıza şıklık katacaktır.

Patik yapıp sipariş alan hanımlarımız sayfamızda yeni ve bir çok örneği bulabilirsiniz. Siparişleriniz için güzel modellerimizi değerlendirerek bol siparişler almanıza yardımcı olacağını düşünüyoruz. Modellerimizi yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz. Yeni video anlatımlarda görüşmek üzere hoşçakalınız.

Farklı iki şiş patik yapımı

37/38 Ayaklar için uygundur.

Model yapımda haroşa tekniği uygulanmıştır.

Model 3 ilmek için başlayıp arttırma tekniği ile devam eden modeldir.

İnci boncuk ile süsleme işlemi yapılmıştır.

1 Yumak patik ipi marka sizlerin tercihine kalmıştır.

3 Numara şiş kullanılmıştır model anlatımında

Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Patik yapımı, örgü patik yapılışı, tığ işi patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı iki şiş patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ