Canım Anne

Farklı kalpli kare lif yapımı

Farklı kalpli kare lif yapımı

Farklı kalpli kare lif yapımı kare lif modelinde kalp teması kullanımı lif modeline oldukça çok yakıştığını düşünüyoruz ve siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modellerinde kare lif modelleri tercihiniz ise kalp detaylı bu güzel lig çalışmasını yapmaya ne dersiniz ?

Lif modelleri çeyizler ve siparişler için oldukça önemli olmaktadır. Çok tercih edilen el işleri arasında ilk sırada olmaya devam etmektedir. Lif modelleri geniş örnek seçeneği olması hanımlarımızın ilgisini arttırmaktadır. Video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza ayrı kolaylık sağlayan lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği tığ işleri arasında yer almaya devam edecektir.

Lif modelleri sayfamızda tasarım örnekler, yeni modeller ve takım lif çalışmaları oldukça fazladır. Nişan bohçalarına yakışacak en güzel lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı kalpli kare lif yapımı

Kare kolay lif yapımı Modelimize 7 numara tığla 6 fıstık eninde 6 fıstık boyunda kutu tekniğiyle kare bir parça örüyoruz. Bu karenin 4 kenarına beyaz renk iple yıldız tekniğiyle 6 sıra örüyoruz. Tam ortasına ipler içten yürütülerek yaprak ve çiçekler yapıyoruz. Köşedeki boşlukları doldurup 2 sıra kutu tekniğiyle örüyoruz. Kenar oyası olarak fıstık üzeri fıstık yaparak modeli bitiriyoruz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü günlüğüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Farklı kalpli kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ